Блог

Запрошуємо представників громадськості та засобів масової інформації!

11.03.2021

15 березня о 12.00 в прес-центрі інформагентства «KHARKIV Today» (вул. Мироносицька, 8) відбудеться прес-конференція «КРАХ СУДОВОЇ СИСТЕМИ: ОДИН СУД, ОДНА СУДДЯ, ОДНА СПРАВА»

Надзвичайна пригода містечкового масштабу, або Недитяча справа

8.03.2021

Один зі співрозмовників сказав таку фразу: «Містечко в нас невелике…» Хоча за офіційними даними Пісочин є найбільшим населеним пунктом Харківського району та нараховує понад 23 тисячі мешканців. Із цих тисяч людей мені вдалося поспілкуватися лише з двома, але, судячи з усього, головними учасниками події.

Свавілля та беззаконня Червонозаводського суду: Суддя Демчина запускає «дурочку»

4.03.2021

У 70-ті роки минулого століття був популярним фільм за участю Аркадія Райкіна, що носив назву «Запустити дурочку». «Дурочкою» там називалася поведінка, коли запитують щось одне, а їм відповідають нічим не пов’язане щось зовсім інше. Працівники виробництва з одного кінця країни шлють телеграми до суміжників на іншому кінці й запитують про насоси, а відповідь надходить про […]

Відвід судді Шелест: шоста спроба!

1.03.2021

3 березня об 11.30 буде розглядатися заява про відвід судді Червонозаводського суду Інни Шелест.

Свавілля та беззаконня Червонозаводського суду: Належна фальсифікація для судді Шелест

28.02.2021

Попередня наша розповідь про те, як прокурор Даниляк на замовлення луганської прокуратури фальсифікував кримінальну справу, мала продовження вже в суді. Суддя Інна Шелест повинна була швидко «розібратися» й винести обвинувальний вирок. Але те, що вона отримала у вигляді «кримінального провадження» було дуже грубим і недолугим фальсифікатом.

Як Льоша Даниляк у Харкові справу фальсифікував

26.02.2021

Чергова наша розповідь безпосередньо пов’язана з серією публікацій під загальною назвою «Свавілля та беззаконня Червонозаводського суду». Але за хронологією вона стоїть перед ними. Ця розповідь про те, як злочинцями-прокурорами Даниляком і Трифоновим готувалися матеріали провадження, які потім останній приніс до суду своїй подільниці Інні Шелест.

Суддя Губська відмовляє та задовольняє

24.02.2021

24 лютого 2021 р. на засіданні в судді Я. Губської (Київський районний суд м. Харків) постали два питання: 1) розгляд у режимі відеоконференції, 2) скаргу про бездіяльність слідчого.

Свавілля та беззаконня Червонозаводського суду: Виклик експерта для допиту

23.02.2021

Це продовження розповіді про те, як суддя й голова Червонозаводського районного суду м. Харків Інна Шелест розглядає всього одну справу. Але завдяки цій справі можна наочно переконатися в залежності судді від прокуратури, упередженості в діях і вчинках, порушення суддівської присяги.

Свавілля та беззаконня Червонозаводського суду: Відводи та самовідводи

20.02.2021

Попереджаю завчасно: таких відеозаписів з цього суду та цієї справи буде безліч. Маємо ж ми хоч якось увічнити те, на кого працюють червонозаводські судді – на громадян, на своїх колег-суддів чи виконують замовлення прокуратури? Тому, якщо у вас є подібні зйомки, долучайтеся! Країна має знати своїх «героїв»!

Поліція Київського району пробиває дно!

18.02.2021

Здавалося, що я бачив майже все й мене здивувати важко. Але… Зате тепер мені достеменно відомо, чим займається поліція в нашій країні! Принаймні, в Київському районі міста Харків…

«Багатоходівочка» Інни Шелест,або Пастка для судді з прокурором

15.02.2021

Цілком можливо, що про цю ситуацію колись напишуть у підручниках із судочинства… Провадження, яке розглядалося в Червонозаводському суді Харкова протягом п’яти років, містило багато нюансів. Ми ж розповімо лише про його кульмінацію, апофеоз, коли суддя й прокурор потрапили в пастку, з якої вже не можна було вийти з неушкодженою репутацією.

ОДА ПОЛІЦЕЙСЬКІЙ РЕФОРМІ (на прикладі одного відділу, що став управлінням)

9.02.2021

І У черговий раз відвідавши Київський райвідділ… Ой, вибачте! Харківське районне управління № 1 (Київське). Ось яка у нас реформа поліції!!! Так от, відвідавши це управління, в якому тепер чомусь гірше, ніж було у відділі, я подумав, чи може наша поліція (не важливо – до реформи чи після неї) працювати так, щоб не порушувати законодавство? […]

ВІДВІД СУДДІ ШЕЛЕСТ ЯК СУДОВИЙ ПРОЦЕС ЗНУЩАННЯ НАД ЧИННИМ ЗАКОНОДАВСТВОМ УКРАЇНИ

7.02.2021

Кожна людина, згідно з нормами закону, має право на справедливий та неупереджений суд. Кожна людина має гарантоване право на захист. Усі учасники судового процесу мають право на відвід судді, якому вони не довіряють…

Лозунг «Слава нації!»

СПРАВА ПРО ПРОКУРОРА

1.04.2020

Луганський прокурор Денис Ковальов був занадто луганським, чи може занадто прокурором, щоб на лозунг «Слава нації!» відповісти: «Смерть ворогам!»

Сфальсифіковане кримінальне провадження проти 10 бійців добровольчого батальйону «Айдар»

СПРАВА ПРО ПРОКУРОРА

16.03.2020

Українських патріотів звинувачують у тому, що завадили сепаратистам і терористам здати українські землі ворогові.

Вы думали, что у наглости есть предел? А вот и нет. Доказано Экоинспенкцией Харьковской области.

Экоинспенкция Харьковской области умеет врать

28.02.2020

Вы думали, что у наглости есть предел? А вот и нет. Доказано Экоинспенкцией Харьковской области.

Как проверить законность вырубки деревьев?

Как проверить законность вырубки деревьев?

3.02.2020

Прочитав эту статью, вы научитесь быстро и просто устанавливать законность вырубки. Вам понадобятся только Интернет и электронная почта

ЗАКОН УКРАЇНИ Про інформацію

ЗАКОН УКРАЇНИ Про інформацію

22.01.2020

Цей Закон регулює відносини щодо створення, збирання, одержання, зберігання, використання, поширення, охорони, захисту інформації.