Сьогодні пишеться історія…

Якою б затяганою не була ця фраза, але вона є правдивою. Наше ЗСУ, наші стратеги й тактики, наші журналісти й блогери творять нову історія. Вєлікая расія, а за суттю своєю московія, яка сотні років окуповувала чужі землі й знищувала цілі народи, починає тріщати й сипатися.

Споконвічна тактика залякування, шантажу й маніпуляції більше не працює! Україна наочно продемонструвала, що сила й велич московії є поняття придумані й нереальні. Країна-варвар, держава-гопник, злочинна імперія терпить поразку на всіх фронтах!

Давайте прослідкуємо, як це все починалося. З очікування контрнаступу чи виступу Буданова? Ні, мабуть, з «чергової перемоги» рашистів і їхньої пропаганди: у котрий раз вони взяли Бахмут! Тепер уже дєйствітєльно і навсєгда!

Скоро виявилося, що це не так. Бої за місто продовжуються й наші воїни його не покинули!

А далі була заява головного розвідника Буданова. Сутність її зводилася до двох моментів: далі буде ще гірше та хочете жити – здавайтеся!

Пропаганда, як завжди, назвала б заяву голослівною, але їм уже було не до цього. Тому що з ранку 22 травня запалала Білгородщина.

Спочатку там воювали з безпілотниками. А потім Російський добровольчий корпус і легіон «Свобода России» перетнули кордон і зайшли на територія Грайворонського району.

Не зважаючи, що це споконвічні українські землі, наша держава не претендує на зазначену територію. Ми відстоюємо лише позицію прогресивних росіян, які нарешті вирішили звільняти людей від злочинного режиму.

Звільнивши село Козинка, передові загони повстанців увійшли до Грайворона.

Московити запанікували. Виявилося, що поблизу знаходиться військова база ядерної зброї. Її треба терміново евакуювати!

Повстанці заявили про проведення спеціальної військової операції та створення «смуги безпеки» для цивільних українців. Тут пояснювати нічого не потрібно, бо всім відомо, що Харківщина обстрілюється переважно з Білгородської області.

Місцевий губернатор не знає, з чого починати. Евакуйовувати зброю чи цивільних мешканців?

Прес-секретар пєсков заявляє, що путіну доповіли про «український прорив».

Караван автомобілів потягнувся з Білгорода вглиб московії. Українці побачили в цьому аналогію з подіями 24 лютого минулого року.

Збито рашистський гелікоптер Мі-8. Поранено заступника голови районної адміністрації.

МВС в Білгородській області оголошує план «Едельвейс».

Радник Президента України заявляє, що держава не має жодного відношення до подій на Білгородщині.

У Грайвороні злітає в повітря військовий склад.

Московити починають евакуацію ядерних боєприпасів, що знаходяться неподалік.

Прапор легіону «Свобода России» піднімається на повітряних кульках у небо Москви.

Хтось із московитів написав у мережі: «Хрєн с Бєлгородом! Зато Воронєж не возьмут нікагда!» І напророкував – запалав склад пластикових виробів у Воронежі!

Уже вночі в Білгороді безпілотники атакували будівлі ФСБ і МВС московії.

Продовжуємо стежити за подіями громадянської війни в сусідній державі…

Найприємніше, що дотепні українці використовують тактику й вислови московитів. Це й «нас там нєт», і «ви самі сєбя обстрєліваєтє», «форму і танкі можно купіть в любом воєнторгє». І найголовніший – «ето гражданская война»!

Чи можна було уявити собі таке ще тиждень тому? Щоб пасивні московити – ватники й раби – піднялися й почали зносити ненависний антилюдський режим бункерного боягуза! Звичайно, що без України та без розв’язаної московією війни цього б не сталося.

А зараз – той, хто посіяв вітер, отримав бурю. Здається, так звучить ісконная руская поговорка?!