В Харкові розперезалися колаборанти та їх «кришувальники»!

Харківська область знов атакована путлерівською армією. Всі знали про те, що напад буде, розвідка доповідала про скопичення сил ворога на кордоні. Але напад,   як завжди, почався не очікувано… Виявилось, що укріплень на передовій немає. Мінних полів також немає. Навіть більше, частину мін було знято, начебто, у зв’язку з відбудовою укріплень (ну тих, що не збудували).

Виглядає це все дуже дивно. Витрачені мільярди на укріплення і раптом їх не існує. Але куди поділися гроші можна лише здогадуватися… У мережі з’явилися копії реєстру нерухомості Саудівської Аравії, де фігурувала дама із України, дуже схожа на дружину Синєгубова, а серед підрядників цього будівництва доволі сумнівні бізнесмени.

Всі кричать корупція-корупція але лише тільки корупція?

Чи дійсно не готувалися до нападу армія рф?  Досить сумнівно.

В мережі  за пару днів до атаки з’явилася інформація, що пішов у відпустку голова воєнної адміністрації Вільхуватської ОТГ Шаповал. А Синєгубов  раптом вирішив провідати сім’ю  в Полтаві. Подалі від фронту. Невже готувалися? Тільки по-своєму.

Насправді ж підготовка української «п’ятої колони» до нападу рф на нашу область почалась значно раніше. Особливим маркером стала поведінка колаборантів, що відкупилися від в’язниці та залишились при владі.

Останні півроку ці пани підняли голови, знахабніли та можливо здійснюють новий план з продажу Харківської області Путіну.

Особливо яскраво це висвітлює їх ставлення до українських ЗМІ. Наразі у Харкові усі ЗМІ перемістилися у Телеграм, що взагалі-то прогресивно, але значна кількість населення не має коштів на смартфон та не вміє ним користуватися. Тому й досі віддає перевагу паперовому варіанту – газеті.

На жаль, від початку повномасштабної війни єдиною газетою, що стабільно розповсюджується в регіоні являється всеукраїнська газета «Слов’янка». Газета патріотична,  проводить жорстку антикорупційну війну з владою, не дивлячись на особистості.  Її головний редактор Володимир Микитович Абраменко, козачий отаман, є керівником громадської спілки «Об’єднання Громадських Організацій», що запобігає внутрішньоукраїнським міжнаціональним та релігійним конфліктам, відомий навіть за межами України.

Після звільнення Харківської області написав ряд статей про масові випадки колабораціонізму  у Вільхуватській ОТГ Куп’янського району,  та привертає увагу цим питанням  і сьогодні.

У січні 2024 року журналісти газети виявили, що одного з колаборантів цієї ОТГ – Дегтяренко не взяли (через недовіру) вчителем  Приколотнянського ліцею, але якимось дивом він став поліцейським в с. В. Бурлук. Те, що поліція перетворилась на болото зрозуміло, але не на стільки ж…

Порадили Володимиру Микитовичу звернутися до ДБР з цим питанням, але він як міліціонер в минулому, вирішив звернутися до керівництва УВС області.  22 січня 2024 року написав заяву до Головної інспекції УВС.  У принципі дана організація відреагувала вірно – у письмовій відповіді до редакції доведено, що Дегтяренко звільнено, а матеріали передано до Куп’янського району для внесення в ЄРДР за ст. 111 УК України.

Однак..

Хтось проводив спец перевірку цієї особи, хтось допоміг «вирішити питання». І вони, нажаль, залишилися поза увагою цієї перевірки. Але не лишились осторонь.

Вже 23 січня 24 року, а саме на другий день після подання заяви, до  будинку Володимира Микитовича завітала бригада співробітників ООО «Газові мережі України»  на чолі з поліцейським у минулому Меренцовим, який перестав бути поліцейським після великого скандалу пов’язаному зі «схемами» працівників поліції відносно медичних фірм та аптек.

Бригада буда налаштована вельми рішуче, причому Меренцов погрожував поліцією. Не відчуваючи  за собою ніякої провини, Володимир Микитович  надав дозвіл на перевірку газових мереж в будинку, та впустив усю бригаду.

Швидко знявши лічильник та ввівши до труби якийсь  прилад бригада радісно заволала «Ось! Врізка!» Після чого Меренцов комусь подзвонив та доповів, що «врізку»  знайдено. У відповідь отримав наказ – відключити газ.

Деякий час  тривали дебати, в процесі яких працівники газмереж запропонували молотом розбити стіни, для видалення «врізки».

Звісно, хазяїн будинку був проти, в стіні проходять електричні дроти, та навіть ідіоту зрозуміло, що в стіні за вширшки 12 см ну ніяк не замаскувати газову трубу.  Тож він запропонував викоростати методи неруйнівного контролю.

Але працівники газмереж згідно команди замовника акціі, відключили газ у будинку  посеред зими.

Така поведінка не може не бути замовленням.

Оцінивши все, Володимир Микитович запросив нашу експертну групу, яка до повномасштабного вторгнення врятувала багатьох Харків’ян від подібних дій працівників газмереж.

Ми прибули за годину після від’їзду зраділих представників Харківського районного відділення ООО «Газові мережі України»  та ознайомившись з актом №001619 від 23.01.24 р. ними складеним,  довго реготали.  Вкрай безграмотний документ, що стверджує про наявність «врізки у вигляді наскрізного отвору» .

Головним документом регламентуючим роботу газових служб є Кодекс газорозподільних систем. Цей кодекс встановлює, що «несанкціонований» газопровід – самовільно приєднаний газопровід (газовий відвід, штуцер, патрубок) у тому числі без наявного підключеного газового обладнання фізично з’єднаний , зокрема вварений, врізаний з газорозподільною мережею внутрішнього газопостачання, витрата ( споживання) природного газу через який не обчислюється».

Як можете бачити, наші старанні виконавці кримінального замовлення навіть свою термінологію вигадали. Ну немає ніяких  ознак « газової врізки» у вигляді відводу, штуцера або патрубка. Ознак може і немає, але є чиєсь палке бажання виконати команду «фас», та повна впевненість у своїй перевазі.

Як же?! Зима на дворі, діти у хаті. Ну подасть до суду – так що, суд розтягнемо на роки,  практики вдосталь. А за цей час, він або сам подохне від холоду, або дитинчата вимруть. А якщо не бажає долі такої, прибіжить до нас просити милості, тут то ми його – єгегей. Розповімо дохідливо цьому журналісту про кого можна писати, а кого краще не чіпати, поважних колаборантів , наприклад.

Не менш смішно виглядає акт про припинення газопостачання, який склав  представник Мерефянської УЕГГ В.В. Двірник  начебто він відключає газопостачання у зв’язку з неможливістю  усунення  аварійної  ситуації.  Тобто врізки вже немає?  Але з’явилася аварійна дірка в трубі. Але в цьому випадку повинен відчуватися  сморід газу, якого немає. Але якщо за наказом то й так зійде!

Коли «доказом» порушення виявляються такі недолугі акти, тоді це наштовхує нас на думку  про ЗАМОВНИКА всього цього безглуздя. Газовики-схематозники не дивують вже , бо ми часто стикались з подібним раніше.

Але ж Володимир Микитович не хлопчик для побиття, він дуже серйозна людина з багаторічними зв’язками та вольовим характером,  небезпечний  навіть дуже великим начальникам . Про що відомо як в Харкові, так і в Києві. Він саме та людина, що не стерпить зневаги та свавілля до себе або своїх близьких, та як правило ті, хто так вчинив, понесуть кару  в кілька разів більшу. Прикладів багато. Потрібно бути або вкрай дурним або не мати інстинкту самозахисту або мати впевненість в своїй безкарності.

Тому вірогідна тільки остання версія.

В цьому разі замовлення мало бути або від  людини надзвичайно високого рангу. Впевненого у своїй величі, навіть під час війни. Але в Україні  «велич» поняття вкрай відносне, тому що сьогодні  ти господар всесвіту, а завтра «дах потік» і доведеться відповідати за свій наказ. Саме Абраменко відрізняється тим, що завжди змушує відповідати.Тому цей варіант малоймовірний.

Або замовлення було від людини, здатної переконати газовиків  в тому, що незабаром прийдуть рускіє,  тут то ми його і закопаємо.

Ця версія, особливо у зв’язку із співпадінням у часі  розкриття Дягтеренка, нам здається більш вірогідною. Тим паче що робітники газових служб та їх керівники всі вийшли з «Газпрому» рф.

Все це наближує нас до думки, що підготовка до нападу РФ на нашу область готувалась ще в січні 2024 року?

Ознайомившись з положенням справ, обстеживши весь домовий газопровід, дослідивши спеціальним пристроєм зсередини газову трубу  у котрій «знайшли наскрізний отвір» газовики,  ми встановили, що труба має внутрішній дефект  зварки, що не порушує герметичності  самої труби. Також візуально встановили цілісність гільзи, крізь яку проходить газова труба.

Після чого ретельно зафіксували за допомогою фото та відео зйомки стан стіни в місці дослідження газовиків, та оформили акт.

З цим актом Абраменко В.М. звернувся до  НАЦІОНАЛЬНОГО НАУКОВОГО ЦЕНТРА «ІНСТІТУТ СУДОВИХ ЄКСПЕРТИЗ ім. засл.проф.БОКАРІУСА» для проведення державного офіційного дослідження. Виїзд експертів  було призначено на 10 годину 01 березня 2024 р. На експертне дослідження було запрошено нашу організацію , також  був направлений лист- запрошення   представнику ООО «Газові мережі».

Прибувши на місце, ми побачили цілу бригаду співробітників «Газових мереж» в кількості більше 6 (шести) осіб. Керував  якими  Меренцов, та здійснював відеозйомку експертів інституту Бокаріуса, вимагав в грубій формі в них документи та висловлював невдоволення їх приїздом.  Взагалі  своїми діями  чинив тиск на присутніх. Але сам відмовлявся представитися. Склалося враження, що навіть вдавав з себе працівника МВС, бо мав на собі боді-камеру.

Володимир Микитович закликав його припинити тиск на експертів та додав, що запрошував бути присутнім на дослідженні представника газової служби, а не натовп бандитів, що згоден допустити до будинку тільки одного представника газової служби.

На що у відповідь Меренцов двічі кидався у бійку до Абраменка та обзивав його«лєгавим»  .

Сумісними зусиллями вдалося заспокоїти Меренцова та запобігти бійці, чим  ми можливо врятували здоров’я підбурювачу.

Спеціалісти інституту Бокаріуса зареєстрували нас як свідків експертного дослідження, але представники газової служби відмовились бути присутніми. Комусь віддзвонились  та поїхали.

Схоже, що вони не були готові до опору, тож залякати не вийшло ані Абраменка, ані експертів, тому зваживши  шанси на відстоювання правоти своїх актів зрозуміли – краще щезнути, бо рівень експертів та їх репутація не надасть змогу  фальсифікувати експертизу.

В нашій присутності експерти ретельно дослідили всю газову трубу від опломбованого газовиками виходу із підземного газопроводу  у дворі до лічильника в котельній. Зафіксували в газовій трубі, що йде від входу до будинку до лічильника численні зварні дефекти, залишені раніше робітниками газової служби у пошуці причини не надходження газу до лічильника. Виявилось, що невстановлені особи (теж працівники газовоі служби)при монтажі газової труби в різних місцях забили її всіляким сміттям, що перешкоджало проходженню газу. Для очищення вирізалися віконця, саме ці зварювальні сліди пошуку причин не потрапляння газу тягнуться від самого входу до злощасної стіни.  Дослідили підозрюване місце та за допомогою відеокамери переконалися, що в трубі є не наскрізний  дефект. Згодом експерти попросили в їх присутності  розкрити частину стіни навкруги гільзи в яку було укладено газову трубу. Розкриття  було проведено в присутності експертів, та ними було зафіксовано  цілісність гільзи, її рухливість по осі обертання.

Також була відмічена відсутність слідів будь- яких втручань як в гільзі, так і в стіні навколо неї.

Загалом, досліди експертів підтвердили ствердження Абраменка.  

«Дооблікова ділянка внутрішньо будинкового газопроводу за адресою вул. Міхаловського 20 не має ознак втручання щодо улаштування несанкціонованого газопроводу.

Обставини, викладені в Акті про порушення№ 001619 від 23.01.2024, а саме улаштування несанкціонованого газопроводу в стіні приміщення котельноі шляхом здійснення наскрізного отвору в газопроводі, не відповідають фактичному стану дообліковоі ділянки внутрішньо будинкового газопроводу за адресою вул. Міхаловського 20 м. Харків.»

Уявіть  собі, чого вартувало відомому журналісту боротьба з цими  покидьками:

По перше  на екстрений пошук, купівлю, та доставку дров, пішло більше 60 000 (шістдесяти тисяч) гривень.

По друге на заміщення газу в трубі  скрапленим та купівлю балонів пішло більше 20 000 (двадцяти тисяч) гривень.

По третє не перехід  на електроенергію для підігріву води пішло більше 15 000 (п’ятнадцяти тисяч) гривень.

На поїздки, що пов’язані зі спасінням родини та по юридичних справах витрачено більше 40 000 (сорока тисяч) гривен.

Це ще не повний перелік збитків причинених журналісту робітниками газової служби.

Матеріальний   та моральний збиток перевищив 300 000 (триста тисяч) гривень.

Врятували Володимира Микитовича патріоти України, котрі і дрова відпустили без передплат, і  вантажити допомогли, навіть гроші на заправку автомобіля дали в борг без процентів.

А що там ООО «Газові мережі»?  А вони вимагають з нього якихось грошей, нібито  за вкрадений у них газ з неіснуючої врізки.

Беззаконня та безграмотність акту, що кинулась нам у вічі не могла бути непоміченою  головними спеціалістами Мерефянського УЕГГ Харківського філіалу ООО «Газові мережі»  що зібралися у комісію розглядати даний протокол:

Голова комісії:

В.О. гол. інженер О.Шкарбань

Члени комісії:

Нач. Служби з обліку газу та контролю розрахунків О. Бурухіна

Ст. майстер сектору обліку та розрахунків О. Цехмістро

Провідний інженер з метрології О. Орда

Майстер служби повірки  лічильників О. Власенко

Юрисконсульт Н. Тузко

Представник департаменту безпеки Л. Сучкова

Чудова комісія! Самісінькі спеціалісти. Всі досвідчені. І якось так не помітили, що реально  ніякої врізки не виявлено. Якщо не виявлено, то за що відрізали газ?

Недовго ДУМАЛА КОМІСІЯ. Адже за неї вже хтось подумав. Замість того, щоб  вибачитися перед Абраменком, відновити йому подачу газу та не ганьбитися далі, акт було визнано таким, що відповідає Газовому кодексу. Тільки причиною відключення виявилась аварійна ситуація, котру Володимир Микитович не надав змогу усунути. До речі, акт про аварійну ситуацію з повідомленнями про запах газу та протічки потерпілому представлено не було, та складався не в його присутності. Невже там у себе тишком  «створили»?

Ну  В.О. начальника управління А. Даниленко цю маячню підписав, та надіслав Абраменку грізного листа з вимогою грошей та переробки проекта газифікації будинку.

Щось на кшталт того, що доїти тебе журналюга будемо  по повній.

Що правда підпис його на вимозі про оплату боргу дуже підозрілий, а може навіть і взагалі підроблений.

Саме тому, всі матеріали за заявою Володимира Микитовича вже прийнято до провадження в Жовтневому районному суді  міста Харкова.

Також направлена заява Володимира Микитовича до Новобаварського відділення поліції з вимогою внести до ЄРДР  свідчення про скоєння працівниками ООО «Газові мережі» кримінального злочину, яке заподіяло Володимиру Микитовичу такий значний матеріальний збиток.

Ми впевнені, що поліція проігнорує цю заяву максимально затягуючи строки його розгляду. Тут все ясно. Також ми не маємо сумніву, що замовник бандитської акції до сих пір носить погони з великими зірками, та терпляче очікує приходу своїх.,  «путлерівців». Цілком ймовірно надає наведення на цілі  в Харкові, мимохідь замовляючи  патріотів.

Ми працюємо по цій людині та безсумнівно за деякий час нариємо  достатньо матеріалу для ганебного закінчення його кар’єри в правоохоронних органах.

Подальші події по даному факту розправи з журналістом ми будемо освітлювати у наступних публікаціях.

Шаповаловя Наталія