Свято марки чи намету?

Біля намету «Все для перемоги!» відбулася грандіозна акція – презентація та погашення нової марки!

У заході взяло участь керівництво області. Відповідальні особи у відповідальний день, навіть орківський подарунок перетягнули ближче до марочки. Ідеться про снаряд, який довгий час знаходиться тут, як символ збройної агресії дикого сусіда в Україні.

Звичайно, що все виглядало на найвищому рівні: патріотична марочка, патріотичні особи, урочиста атмосфера! А поруч – намет і Боря на «Таврії». А зверху 1600 квадратних метрів маскувальна сітка для фронту, щоб зберегти життя воїнів і цілісність техніки.

Ось таке символічне протистояння старого чиновницького й нового патріотичного. Два світи, що знаходяться поруч і, як не дивно, співіснують.

І ніхто з високопосадовців навіть не згадав, що намет, біля якого розгорталися справжні бої то з сепарами, то з комунальниками, де збирались величезні мітинги та проводились народні віче, відзначає 9 років свого існування!

І це закономірно! Тому, що влада й відповідальні особи, як колись, так і тепер, до намету жодного відношення не мають.

Тому вітаємо лише тих, хто має гідність, честь і совість! З черговою річницею НАШОГО НАМЕТУ. Він носить назву «Все для перемоги!». Він робить все, щоб ми перемогли! Перемогли зовнішнього агресора і внутрішніх ворогів! Так воно й буде!

Амінь!

І слава Україні!

З дев’ятиріччям, намете!..