Тероборона потребує допомоги!

Зараз, коли наші ЗСУ, нацгвардія та тероборона продовжують кілометр за кілометром звільняти Харківщину, хочу вам розповісти лише про одну людину. Людину, яка ніколи не проходила повз ті проблеми, що виникали перед нашою державою та її громадянами.

Ідеться про громадського діяча та волонтера Віктора Трубчанова. Це його зусиллям мають завдячувати ті, хто відчув реальну підтримку та захист від громадської організації «Антикорупційна Рада», проєкту «Справедливий Суд».

А з початком розгортання російської агресії на Донбасі він заснував волонтерську організацію «Південний Пост», яка опікувалася проблемами війсковослужбовців, котрі їхали в зону бойових дій чи поверталися звідти. За цим прикладом були створені подібні проєкти на вокзалах інших міст, але першою став саме харківський, запроваджений Трубчановим.

З початком війни в лютому 2022 року Віктор записався до батальйону територіальної оборони й із волонтера та громадського діяча став повноцінним військовим. Зараз зі зброєю в руках він, разом з тисячами патріотів, звільняє українську землю від біологічного непотребу, завезеного до нас зі Сходу, з території, де мешкають агресори й загарбники.

Однак волонтерське минуле не відпускає Віктора Трубчанова й йому час від часу доводиться везти до власного та сусідніх підрозділів допомогу небайдужих українців і благодійників з інших країн. Телефонує, скажімо, колишній партнер і говорить, що має кілька каністр шампуні й хоче передати нашим захисникам… Часто доводиться мати справу з бойовою амуніцією, від нестатку якої ще потерпають бійці й особливо в теробороні… А напередодні свят небайдужі українці бажають нагодувати воїнів-захисників домашніми продуктами, свіжими овочами та ласощами… Ось і є чим займатися колишньому волонтеру!

Але разом з такими навантаженнями виникають і певні проблеми. Зокрема з транспортуванням допомоги військовослужбовцям. Зараз гостро постало питання з необхідністю придбання мікроавтобуса для виконання бойових і гуманітарних завдань.

– Ми вже придивилися необхідний транспортний засіб, – розповідає Віктор Трубчанов. – Удалося навіть сторгуватися за 4 тисячі євро. Тому я звернувся до знайомих волонтерів, тих, кого я знаю й хто знає мене. Уже вдалося зібрати певну суму, але її поки що недостатньо. Тому вимушений просити допомоги в усіх, хто здатний її надати…

Команда проєкту «Справедливий Суд» долучається до прохання Віктора й, у свою чергу, звертається до небайдужих українців, меценатів, патріотів і всіх пересічних мешканців. Віримо, що навіть незначні суми, в результаті накопичень, здатні допомогти вирішити транспортні проблеми бійців, котрі знаходяться на передовій.

Про те, що всі зібрані кошти будуть використані за призначенням, можна не сумніватися. Гарантією є особа громадського діяча та волонтера, а зараз військовослужбовця батальйону тероборони Віктора Трубчанова.

Щоб реально допомогти бійцям, залишаємо тут номер картки –

4441114458313275 Монобанк / Ганна Редіна (для збору коштів на транспортний засіб для територіальної оборони)

Долучаємося!..

І все буде Україна!!!