Шулика сбежала… Сорока осталась!

Автор: Анатолий Раснянский

Справа № 646/5577/16-ц

Акция недоверия судье Сорока

Акция недоверия судье Сорока

Влада – народу! Авторитет судді – в його справах, а не в букві поневолюючих законів!

15 декабря 2016 общественность в рамках проекта «Справедливый суд» низложила судей Червонозаводского суда г. Харькова Сороку и Карекян? (Читайте об этом в статье: Хроника акции НЕдоверия судьям в Харькове. Правда, как она есть.).

Так получилось, что после бегства Шулики, дело было передано Сороке (из огня да в пламя).

Разумеется, никто доверять Сороке не собирается.

Вот такую бумагу я подал 16 февраля 2017 судье Сорока.

Заява

До Червонозаводського суду м. Харкова

Судді Сорока О.П.

По справі № 646/5577/16-ц

ЗАЯВА

Після розгляду справ суддею Червонозаводського суду м. Харкова Шуліка Ю.В. та її бігства від суду, справа № 646/5577/16-ц була спрямована до вас, – судді Червонозаводського суду м. Харкова.
За всі ваші неправосудні справи 15 грудня 2016 року учасники проекту «Справедливий суд» та інші громадяни, що є народом України, виразили тотальну недовіру вам як судді та вимагають вашого звільнення.

Якщо ви ще хоч трошки поважаєте Конституції України, то ви повинні знати, що згідно
ст. 5 Конституції України, Україна є республікою. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Таким чином органи державної влади не є владою в Україні, а є представницьким органом, представляючим інтереси єдиного джерела влади в Україні, якім є виключно народ.

Вважаючи обілити ваше «правосуддя», в.о. голови Червонозаводського районного суду м. Харкова В.А. Єжов, 17.12.2016 року назвав суддів, маючи мабуть і вас особисто, «носієм державної влади», чим не тільки образив народ України та мене особисто, а й дав зрозуміти що ви дієте виключно як поневолювачі та узурпатори Українського народу. (Читайте ответ Ежова: Що відповів Червонозаводський суд на акцію “недовіри”?

Право так вважати мені дають наступні обставини:

Під терміном «влада» мається на увазі це можливість нав’язувати свою волю, контролювати або впливати на інших людей, навіть всупереч їх опору, подавляючи волю інших.

Антиподом, антонімом слова «влада» є слова «неволя», «невольник».

За таких обставин, що якщо ви «влада», тоді хто є народ України взагалі, та я особисто? Ви дійсно вважаєте, що ми ваші невольники?

Якщо ви мені нав’язуєте вашу волю, нав’язуючи ваше т.з. правосуддя, якого я не бажаю від вас особисто, так як ви втратили народну довіру займати високу посаду слуги народу (слуги, а не поневолювача!) в частині правосуддя, то я вважаю, що все це є підтвердженням вашого статусу поневолювача українського народу, який не бажаю підкорятися волі народу, а навпаки: бажає нав’язувати свою волю, свою присутність там, де народ не бажає вас бачити.

За таких обставин я, Ряснянський Анатолій Анатолійович, заявляю вам, судді Червонозаводського суду м. Харкова Сорока О.П., що я разом з народом України, підтримую та поділяю народну волю, та висловлюю вам мою недовіру по будь-якій справі, в будь якому процесі. Вважаю що ви, Сорока О.П., втратили народну довіру та не маєте права подалі перебувати в посаді судді.

Можете вважати це процесуальною заявою про відвід також, тому що той факт, що суддя, який втратив народну довіру, є обставиною, яка викликає сумнів в об’єктивності та неупередженості судді, в силу вимог ст. 20 ч. 1 п. 4 ЦПК України, є підставою для відводу судді.

Нічого іншого від вас, як неправосудних рішень, подальшого спаплюження правосуддя в Україні, зґвалтування Феміди та поневолення народу України, я (а я думаю, що й весь народ України), від вас вже не очікую.

Боротьба за незалежність України – вона повсюди, включаючи суди.

Як носій влади, бажаю вашого звільнення.

Слава Україні! Слава Героям, загиблим в боротьбі проти поневолення України!

Досить паплюжити правосуддя в Україні!

Досить паплюжити правосуддя в Україні!