Шулика сбежала… Сорока осталась!

Автор: Анатолий Раснянский

Справа № 646/5577/16-ц

Акция недоверия судье Сорока

Акция недоверия судье Сорока

Влада – народу! Авторитет судді – в його справах, а не в букві поневолюючих законів!

15 декабря 2016 общественность в рамках проекта «Справедливый суд» низложила судей Червонозаводского суда г. Харькова Сороку и Карекян? (Читайте об этом в статье: Хроника акции НЕдоверия судьям в Харькове. Правда, как она есть.).

Так получилось, что после бегства Шулики, дело было передано Сороке (из огня да в пламя).

Разумеется, никто доверять Сороке не собирается.

Вот такую бумагу я подал 16 февраля 2017 судье Сорока.

Заява

До Червонозаводського суду м. Харкова

Судді Сорока О.П.

По справі № 646/5577/16-ц

ЗАЯВА

Після розгляду справ суддею Червонозаводського суду м. Харкова Шуліка Ю.В. та її бігства від суду, справа № 646/5577/16-ц була спрямована до вас, – судді Червонозаводського суду м. Харкова.
За всі ваші неправосудні справи 15 грудня 2016 року учасники проекту «Справедливий суд» та інші громадяни, що є народом України, виразили тотальну недовіру вам як судді та вимагають вашого звільнення.

Якщо ви ще хоч трошки поважаєте Конституції України, то ви повинні знати, що згідно
ст. 5 Конституції України, Україна є республікою. Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Таким чином органи державної влади не є владою в Україні, а є представницьким органом, представляючим інтереси єдиного джерела влади в Україні, якім є виключно народ.

Вважаючи обілити ваше «правосуддя», в.о. голови Червонозаводського районного суду м. Харкова В.А. Єжов, 17.12.2016 року назвав суддів, маючи мабуть і вас особисто, «носієм державної влади», чим не тільки образив народ України та мене особисто, а й дав зрозуміти що ви дієте виключно як поневолювачі та узурпатори Українського народу. (Читайте ответ Ежова: Що відповів Червонозаводський суд на акцію “недовіри”?

Право так вважати мені дають наступні обставини:

Під терміном «влада» мається на увазі це можливість нав’язувати свою волю, контролювати або впливати на інших людей, навіть всупереч їх опору, подавляючи волю інших.

Антиподом, антонімом слова «влада» є слова «неволя», «невольник».

За таких обставин, що якщо ви «влада», тоді хто є народ України взагалі, та я особисто? Ви дійсно вважаєте, що ми ваші невольники?

Якщо ви мені нав’язуєте вашу волю, нав’язуючи ваше т.з. правосуддя, якого я не бажаю від вас особисто, так як ви втратили народну довіру займати високу посаду слуги народу (слуги, а не поневолювача!) в частині правосуддя, то я вважаю, що все це є підтвердженням вашого статусу поневолювача українського народу, який не бажаю підкорятися волі народу, а навпаки: бажає нав’язувати свою волю, свою присутність там, де народ не бажає вас бачити.

За таких обставин я, Ряснянський Анатолій Анатолійович, заявляю вам, судді Червонозаводського суду м. Харкова Сорока О.П., що я разом з народом України, підтримую та поділяю народну волю, та висловлюю вам мою недовіру по будь-якій справі, в будь якому процесі. Вважаю що ви, Сорока О.П., втратили народну довіру та не маєте права подалі перебувати в посаді судді.

Можете вважати це процесуальною заявою про відвід також, тому що той факт, що суддя, який втратив народну довіру, є обставиною, яка викликає сумнів в об’єктивності та неупередженості судді, в силу вимог ст. 20 ч. 1 п. 4 ЦПК України, є підставою для відводу судді.

Нічого іншого від вас, як неправосудних рішень, подальшого спаплюження правосуддя в Україні, зґвалтування Феміди та поневолення народу України, я (а я думаю, що й весь народ України), від вас вже не очікую.

Боротьба за незалежність України – вона повсюди, включаючи суди.

Як носій влади, бажаю вашого звільнення.

Слава Україні! Слава Героям, загиблим в боротьбі проти поневолення України!

Досить паплюжити правосуддя в Україні!

Досить паплюжити правосуддя в Україні!

comments powered by HyperComments
Ще записи про Єжов В. А., Сорока О. П.
Коллапс законности

Коллапс законности

Судья не может и не хочет судить другого судью, ибо и сам не уверен в своей присяге и не уверен в присяге своего «товарища».

21.03.2018
Суддя Чопенко

Суддя Апеляційного суду — непідсудна надлюдина

Будь-який суддя першої інстанції в Харківський області має ділові стосунки з апеляцією. Як судитись с таким суддею — їхати в інший регіон?

19.03.2018

Суддя, засудивший Дронова, хоче засудити і «Справедливий Суд»

Суддя Чопенко недавно розглядав справу Дронова, учасника аварії на Сумській, і залишив рішення суду першої інстанції без змін. Тепер Дронов під вартою, а суддя взявся за «Справедливий суд».

8.01.2018
Пикет перед окнами Червонозаводского суда

Продолжение трагикомедии…

История о том, как судья подал в суд на Справедливый Суд, а на суд так и не пришел… И что из этого вышло…

6.01.2018
Пикет перед окнами Червонозаводского суда

Битва в Червонозаводском суде не состоялась

5 января 2018 года неравнодушные харьковчане собрались перед окнами Червонозаводского суда на пикет. Что происходило и чем закончилось?

5.01.2018
Судья Ежов

Суддя Чопенко проти «СПРАВЕДЛИВОГО СУДУ»

Закон проти корпоративних інтересів! Чия шанька терезів перевісить у сліпої Феміди?

2.01.2018
Судья Чопенко подал в суд на Справедливый Суд

Судді та «Справедливий Суд»: битва почалась…

Історія про те, як судя подав до суду на організацію «Справедливий Суд».

18.12.2017
Справа щодо обвинувачення харківського поліцейського Мамотюка О. В

Чи буде справедливе рішення по ДТП за участю службового автомобіля поліцейського?

Суд не взяв до уваги навіть те, що водій автомобіля Москвич 2140, в якому загинуло два пасажири, є учасником раніше здійснених трьох ДТП.

30.06.2017
Дело ХарьковГаз

Чтоб судья отвела сама себя?! «ХарьковГаз» так не планировал…

Да, такого в судах я еще не видал и почти не сомневался в неуспехе. Приходит из совещательной комнаты…, ушам своим не поверил…

14.05.2017
Дело Харьковгаза

Весна. Озимые взошли…

Все дела, касающиеся «ХарьковГаза», попадают почему-то одному судье – Сороке Е. П. Вот такое стечение обстоятельств. Но 12 мая 2017 кое-что изменилось.

12.05.2017
Прокурор кошмарит всех!

Ваше пугало не работает? Пригласите прокурора!

Горе тому, кто встанет на пути прокурора! История о том, как одна фамилия Кадыгроб может привести в панику и истерию весь состав районного суда.

11.02.2017
Що відповів Червонозаводський суд на акцію “недовіри”

Що відповів Червонозаводський суд на акцію «недовіри»?

15 грудня 2016 р. учасники проекту “Справедливий суд” виразили свою “недовіру” до двох суддів. 16 січня 2017 Червонозаводський суд нарешті відповив.

18.01.2017

Хроника акции НЕдоверия судьям в Харькове. Правда, как она есть.

Терпеть СУДЕЙСКИЙ БЕСПРЕДЕЛ больше НЕЛЬЗЯ. Мы открыто заявили об этом в отношении двух судей Червонозаводского суда г. Харькова: Корекян и Сороки.

16.12.2016

Судове засідання у справі поліцейського Мамотюка О.В

Червонозаводський суд порушує принцип гласності та немає прибиральниц.

9.09.2016