Чи дозволити судді-сепаратисту вести справу Нелі Штепи?

Скоро буде суд на Нелі Штепою, екс-мером Слов’янська, яка підтримувала терористів. Ми дуже стурбовані тим, що у складі колегії буде суддя, відомий своєю сепаратистською позицією. Це питання вже виходить за рамки боротьби з корупцією. Це – питання БЕЗПЕКИ КРАЇНИ!

Тому «Антикорупційна рада» написала листа до Служби Безпеки України в Харківський області.

Лист до СБУ


«АНТИКОРУПЦІЙНА РАДА»
м. Харків; тел.0666205225, 0964704541
е-mail: АKRSUD@gmail.com


Начальнику Управління
Служби безпеки Харківської області

Кріцину Едуарду Володимировичу
вул. Мироносицька, 2, м. Харків, 61002
usbu_khr@ssu.gov.ua
Керівника громадської організації
«Антикорупційна рада»

Трубчанова Віктора Миколайовича
вул. Полтавський шлях, 123, офіс 15,
м. Харків, 61064
Код ЄДРПОУ 39697758

Вих. № 47/16 від 26.12.2016 р.

Шановний Едуарде Володимировичу!

Наша громадська організація активно долучилась до боротьби з корупцією у судах Харкова та області. Вважаємо, що особливо неприпустима сьогодні правова неспроможність судів у справах щодо порушення державної цілісності України.

Ми стурбовані тим, що справу екс-мера Слов’янська Нелі Штепи, яка підтримала захоплення міста терористами, веде у складі колегії суддя Корекян Наталя Равілієвна, яка була 07.04.2015 р. переведена на посаду судді Червонозаводського районного суду м. Харкова зі Сніжнянського міського суду Донецької області. За час своєї роботи у Харкові Н. Р. Корекян у складі колегії суддів винесла виправдувальний вирок по справі колишнього керівника Краматорського районного відділу міліції Олександра Ковтуна, який сприяв терористам у Краматорську у 2014 році. Вона ж відмовила у вимозі активісту відкрити провадження по факту його адміністративного арешту за відеозьомку у суді Вовчанського району Харківської області. Ці дії судді Н. Р. Корекян викривають, на наш погляд, притаманний їй виправдувальний уклін у справах проти сепаратистів і звинувачувальний уклін проти демократичних проукраїнських активістів. Ми ставимо питанням: чи такі судді мають вести в українських судах справи проти відомих сепаратистів?

Червонозаводський районний суд м. Харкова, в якому зараз працює Н. Р. Корекян, взагалі відомий відкриттям адміністративних справ проти євромайданівців у Харкові. І тому наступне питання: чому суддям саме цього суду довіряють справи такого роду, як справа Н. Штепи?

Ми просимо Вас організувати перевірку родинних та ділових зв’язків судді Н. Р. Корекян та справ, в яких вона брала участь за часів своєї роботи у м. Сніжне Донецькій області, з метою встановлення можливості її допущення до справ щодо територіальної цілісності України. І взагалі — можливості для неї зайняття посади судді.

Ми не виключаємо , що до явно помилкового рішення з виправдання поліцейського О. Ковтуна призвели тиск з окупованої території або, може, й власна сепаратистська позиція суддів. До складу колегії, що винесла таке рішення, до речі, також входив суддя В. А. Єжов — теж тимчасовий переселенець, який у той же день був затриманий при спробі незаконного перетину державного кордону.

З джерел, що знаходяться на окупованій території, стало відомо, що сестра Н. Р. Корекян Юлія Равілієвна до сьогодні працює суддею у Донецьку та виносить рішення іменем терористичної організації «ДНР». Більш того, Н. Р. Корекян неодноразово навідувала «ДНР» через умовну лінію перетину.

Головним питанням у дослідженні особи Н. Р. Корекян все ж таки є період з її останнього зареєстрованого рішення у Сніжнянському міському суді Донецької області від 28.08.2014 р. (після подій під Іловайськом), тобто де-факто на окупованій території. Ще постає питання, чи займалась дана особа судовою практикою у період з серпня по грудень 2014 р., коли знаходилась на окупованій території, а судові рішення терористами засекречені.

З повагою,
керівник громадської організації
«Антикорупційна рада»
Трубчанов В. М.

Нелі Штепа

Нелі Штепа, екс-мер Слов’янська, яка підтримала захоплення міста терористами