Суддя Апеляційного суду — непідсудна надлюдина

Суддя Апеляційного суду непідсудний

Суддя Апеляційного суду Чопенко


Суддя подав в суд на «Справедливий Суд». Звучить фантастично, але це так.

Суддя Єжов вчасно почав засідання. Сторона позивача: суддя Чопенко та його адвокат Менів, відповідач Абраменко та співвідповідач ГО «Антикорупційна Рада» проект «Справедливий Суд», яку представляли Адвокат Тарасенко та громадяни Трубчанов, Чашей і Ряснянський. Також на засідання прийшли близько 30 осіб — члени громадського об’єднання.
Представники громадськості

Недовіряти експертам — можна

Суть позову, про честь та гідність судді Чопенко, які постраждали внаслідок публікації на сайті, де автор Абраменко розповів історію про те, як у нього вилучили автомобіль . А суддя Чопенко, незважаючи на дані експертиз, прийняв помилкове рішення про продовження арешту авто, керуючись тим, що він не довіряє цим експертам — колись проти них була порушена карна справа. Згодом була зроблена ще одна експертиза і автомобіль було «випущено на волю». Але…

Недовіряти суддям — неможна

Саме цікаве те, що проти Чопенко також була відкрита кримінальна справа в 2015 році. Суддя Чопенко здійснював не одну подібну помилку, керуючись своїми власними фантазіями. Цілком резонно виникає питання: чи можна довіряти такому судді? Чи маємо право ми, громадяни, про це говорити? Чи повинна організація відстоювати Справедливість та захищати громадян? Чи мае моральне право суддя мститись учаснику процесу? Про це і було написано в статті.

Бігство?

Чопенко має репутацію мстивого судді?

Чопенко має репутацію мстивого судді?


А втім… Суддя Єжов взяв самовідвід, мотивуючи тим що з позивачем має ділові стосунки (можливо мав побоювання стосовно перегляду своїх майбутніх справ в апеляції у Чопенко?) Отож Чопенко має репутацію мстивого судді? Адже такі самі стосунки має кожен суддя з постачальником послуг, наприклад, Водоканалом. Чи має суддя моральне право виносити рішення на користь організації, коли друга сторона звичайний громадянин? Адже він в ділових стосунках з водоканалом або Харківгаз, тощо.

Для Чопенко рішення Єжова було явно неочікуваним, але він з ним погодився.

А от ми, громадськість, розцінили цей відвід як бігство, адже будь який суддя першої інстанції в Харківський області також має ділові стосунки з апеляцією. Тому нам, щоб відстояти Справедливість, треба їхати в інший регіон? І де гарантія, що там не буде використане правило кругової поруки?

Замкнуте коло…

Суддя Єжов

Суддя Єжов


Як відстоювати Справедливість, коли порушують ті, хто повинен її відстоювати? Виходить, що ми, громадськість, винайняли для себе пана, непідсудну надлюдину? Який виносить будь-які рішення користуючись тільки своїм оцінним міркуванням або настроєм? Експертизи, свідки не рахуються? А якщо ти маєш сміливість боротись, тебе зітруть у пил? Ні, далі так не буде. Присутні в залі дуже добре розуміли усю зверхність, брехливість, безчестя та взаємопоруку.

Коли Єжов пішов до нарадчої кімнати, пан Чопенко намагався виправдатись перед людьми, але якось невдало. Потім встав та теж пішов до кімнати, де знаходився Єжов!? Мабуть, схилити до кривосуддя суддю Єжова йому не вдалося, тому останній прийняв кінцеве рішення про самовідвід. Очікуємо продовження цієї справи. Яким воно буде?

comments powered by HyperComments
Ще записи про Єжов В. А., Чопенко Я. В.
Коллапс законности

Коллапс законности

Судья не может и не хочет судить другого судью, ибо и сам не уверен в своей присяге и не уверен в присяге своего «товарища».

21.03.2018
Судья Чопенко против «Справедливого суда»

Справедливость восторжествует!

«Будь как все, не имей своего мнения» — говорит нам судейство. И если тебе есть, что сказать, твои шансы быть несправедливо засуженным увеличиваются в разы.

15.03.2018

Суддя, засудивший Дронова, хоче засудити і «Справедливий Суд»

Суддя Чопенко недавно розглядав справу Дронова, учасника аварії на Сумській, і залишив рішення суду першої інстанції без змін. Тепер Дронов під вартою, а суддя взявся за «Справедливий суд».

8.01.2018
Пикет перед окнами Червонозаводского суда

Продолжение трагикомедии…

История о том, как судья подал в суд на Справедливый Суд, а на суд так и не пришел… И что из этого вышло…

6.01.2018
Пикет перед окнами Червонозаводского суда

Битва в Червонозаводском суде не состоялась

5 января 2018 года неравнодушные харьковчане собрались перед окнами Червонозаводского суда на пикет. Что происходило и чем закончилось?

5.01.2018
Судья Ежов

Суддя Чопенко проти «СПРАВЕДЛИВОГО СУДУ»

Закон проти корпоративних інтересів! Чия шанька терезів перевісить у сліпої Феміди?

2.01.2018
Дело Алимпиева

Быть или не быть правосудию?

Многие из правонарушений со стороны военной прокуратуры очевидны даже для простого слушателя – не юриста. Почему же коллегия судей не захотела их увидеть?

26.12.2017
Судья Чопенко подал в суд на Справедливый Суд

Судді та «Справедливий Суд»: битва почалась…

Історія про те, як судя подав до суду на організацію «Справедливий Суд».

18.12.2017
Борьба с коррупцией в Украине

Борьба с коррупцией – шоу должно продолжаться?

Образцово-показательные антикорупционные органы для США и ЕС на самом деле «крышуют» корупцию, и похоже, работают на Россию.

9.12.2017
Судья Чопенко Ярослав

Комментарий эксперта к «Опровержению» судьи ХOAC Я. Чопенко на статью А. Абраменко

Судья в опровержении прямо признал, что он и его коллеги в ХОАС выносят решения без доказательной базы, а по сомнениям, либо подозрениям следователей.

6.10.2017
Незаконные аресты автомобилей в Харькове

Комбинация с «арестами автомобилей»… или неужто Янукович вернулся?

Из-за любой опечатки, неточности, огреха, потертости, трещины, старости документа и т.д., можно у любого гражданина изъять абсолютно законный автомобиль.

8.09.2017
Акция недоверия судье Сорока

Шулика сбежала… Сорока осталась!

Дело передано, будет уроком, Шулика сбежала – осталась Сорока.

20.02.2017
Прокурор кошмарит всех!

Ваше пугало не работает? Пригласите прокурора!

Горе тому, кто встанет на пути прокурора! История о том, как одна фамилия Кадыгроб может привести в панику и истерию весь состав районного суда.

11.02.2017
Що відповів Червонозаводський суд на акцію “недовіри”

Що відповів Червонозаводський суд на акцію «недовіри»?

15 грудня 2016 р. учасники проекту “Справедливий суд” виразили свою “недовіру” до двох суддів. 16 січня 2017 Червонозаводський суд нарешті відповив.

18.01.2017