Перемога в суді – «Житлобуд-1» має повернути землю громаді

Вівторок 30 серпня 2016 виявився для нас нелегким… Але ми перемогли. Вірніше, перемогла справедливість і ті, хто став на її захист. Ми лише допомогли. Але від цього смак перемоги не змінився.

Команда громадських засідателів «Справедливого суду» в черговий раз була присутня при розгляді Господарським судом позову Харківського Антикорупційного Центру до міськради та Житлобудкооперативу «Житлобуд-1» про скасування рішення сесії міськради щодо незаконного безкоштовного виділення земельної ділянки фіктивному кооперативу, який вів будівництво комерційного житла, вже продавав квартири та отримував прибутки.

Цю тему давно порушили громадські активісти, висвітлювали ЗМІ….Але, схоже, міськрада та ті, кого вона свого часу ощасливила такими дарунками, вкравши землю у громади, вважали себе невразливими для Закону.

І ось «перша ластівка». Після тривалих судових засідань та дебатів суддя Денисюк Н.С. повністю задовольнила позов Харківського Антикорупційного Центру. Ми ходили на всі засідання, спостерігали за об’єктивністю та неупередженістю судді, робили відео-фіксацію та аналізували до найменших деталей судовий процес.

У своєму рішенні суд визнав незаконною безкоштовну передачу земельної ділянки комерційній структурі, скасував це рішення міськради, зобов’язав забудовника «Житлобуд-1» за свій рахунок демонтувати всі будівлі на спірній ділянці та повернути її у власність громади міста Харкова. І відшкодувати Харківському Антикорупційному центру судові витрати…

Звичайно, буде апеляція … але і ми там будемо – з надією на справедливість !

Потім було друге засідання, по такому ж позову до «Житлобуду-1» по іншій земельній ділянці. Нервові стандартні заперечення представників міськради та цього кооперативу не переконали суддю Байбака О.І. і він задовольнив всі клопотання ХАЦу та зобов’язав відповідачів надати необхідні документи для об’єктивної оцінки статусу забудовника. 6 вересня чекаємо на справедливе рішення.

А самим приємним був момент, коли супер-адвокат ХАЦу Володимир Рисенко підійшов до нас після всіх засідань і щиро подякував за нашу роботу,об’єктивність та підтримку.

Разом ми обов’язково переможемо і в Україні будуть СПРАВЕДЛИВІ СУДИ !

P.S. Зробили фото на згадку про цю перемогу. Тут наша дружна та професійна команда громадських засідателів –небайдужих, відповідальних однодумців. Залишився за кадром наш незамінний та надійний фото-відео-оператор Андрій Горушкін… Ну то вже така в нього робота.

Наша команда

Наша команда

comments powered by HyperComments
елена
2016-09-02 22:22:29
Хорошая новость. Дорогу осилит идущий. Только вперед!
Лариса
2016-09-06 17:19:06
"Крига скресла,панове присяжні засідателі ! " Сьогодні ,6 вересня ,Харківський антикорупційний центр і ми отримали друге рішення господарського суду по такому ж позову - від судді Байбак О.І. Другу земельну ділянку ,незаконно виділену корупційною кернесівською міськрадою фіктивному кооперативу ,повернуто громаді . Звичайно,вони не змиряться і подадуть апеляційну скаргу. Чекаємо . І сподіваємось на справедливість . Дякую всій команді громадських засідателів : О.Копеліовичу , А.Горушкіну, Євгену та Надії Білоцерковським, В.Кудрявцеву, О.Храпач , Н.Корніль . І наша велика повага професійності юриста ХАЦу Володимира Рисенко . Вітаємо !