Наша участь у тренінгу кампанії «Чесно. Фільтруй Суд!»

ЧЕСНО. Фільтруй суд

Тренінг від «ЧЕСНО. Фільтруй Суд»

6 листопада 2016 року ГО «АКР» прийняла участь в антикорупційному тренінгу кампанії «Чесно. Фільтруй Суд!», який відбувся у місті Харкові.

Чижик Галина, юрист Центру демократії та верховенства права і проекту «Чесно.Фільтруй суд!», презентувала кампанію «Чесно.Фільтруй суд!», розповіла про судову реформу в Україні та її можливості для громадських активістів.

Щукіна Олександра, регіональний координатор кампанії «Чесно.Фільтруй суд!» у Харківській області, звернула нашу увагу на інструменти громадського контролю та існуючі Державні реєстри, за допомогою яких здійснюється громадський контроль за діяльністю суддів та судів.

ЧЕСНО. Фільтруй суд

ЧЕСНО. Фільтруй суд

ПРОЕКТ «ЧЕСНО. Фільтруй Суд»

ЧЕСНО. Фільтруй Суд! – це довгострокова кампанія громадського контролю, спрямована на активізацію суспільства задля очищення суддівських лав від недоброчесних суддів та утвердження справедливого суду в Україні.

Для цього громадські активісти розробили 6 критеріїв оцінки доброчесності суддів: ухвалення сумнівних рішень; причетність до корупції; непрозорість статків; причетність до порушення прав людини; неетична поведінка; родинні, політичні та комерційні зв’язки суддів.

Сайт «ЧЕСНО. Фільтруй Суд» – http://chesnosud.org/.