У Фрунзенському суді міста Харкова судять «ангелів»

«Ангелы во плоти» чи терористи?

«Ангелы во плоти» чи терористи?

У районному Фрунзенському суді Харкова протягом 2 років розглядається справа харківських терористів, яких звинувачують у тяжкому злочині. 22 лютого 2015 року біля Палацу спорту стався вибух і в колоні активістів на місці загинули дві людини, ще двоє померли в лікарні. За офіційною версією було поранені 11 осіб, за словами очевидців на багато більше. В теракті звинувачуються харків’яни Дворніков В.М., Тетюцький В.В. та Башлаков С.О., які за даними силовиків були завербовані російськими спецслужбами і пройшли підготовку в РФ-ї. Їм загрожує довічний термін.

17 липня 2017 року після тривалої перерви слухання у справі було продовжено. Звинуваченим, не зважаючи на клопотання захисту та бездоказові заяви, продовжили запобіжний захід у вигляді утримання під вартою ще на 60 днів.
Представники громадськості учасники проекту «Справедливий суд» уважно спостерігають за перебігом подій у цій справі. Обвинувачувані у теракті громадяни вкотре не визнають своєї провини у скоєному тяжкому злочині. Під час судових засідань вони влаштовують театральні вистави, а глядач, на якого вони розраховують, – представники ОБСЄ та незалежні спостерігачі ООН. Посилаючись на несправедливість української Феміди та упереджене ставлення, ці «ангелы во плоти» намагаються уникнути покарання. Виникає питання, звідки кошти на таких затребуваних адвокатів, які захищають славнозвісних Нелю Штепу, Аллу Александровську, терористку Терезу та інших сепаратистів.

Розгляд справи затягується нескінченними заявами і претензіями обвинувачених та їх захисників. Віддамо належне суддівській колегії, як з скреготом просуває вперед колесо правосуддя. На превеликий жаль, справа перестала бути цікавою для широкого кола громадськості. Рідні та близькі загиблих залишились сам на сам зі своєю втратою. Вони із нетерпінням чекають на справедливий вирок для нелюдів, бо іншими словами їх назвати важко. Своєї провини терористи не визнають і ніколи не визнають, оскільки іншого виходу вони для себе і не вбачають. Для нової, вільної і європейської України вони вороги, а для замовників – небажані свідки.

Ще раз наголошую, що лише розголос справи і підтримка громадськості зможуть допомогти зрушити справу з мертвої точки. Для прийняття справедливого рішення суддям необхідна наша підтримка. Закликаємо небайдужих громадян прийти і відстояти честь загиблих патріотів!

Наступне засідання відбудеться у районному Фрунзенському суді м. Харкова, вул. Б. Хмельницького 32/38– 26 липня, о 12:00.