Свавілля та беззаконня Червонозаводського суду: Належна фальсифікація для судді Шелест

Попередня наша розповідь про те, як прокурор Даниляк на замовлення луганської прокуратури фальсифікував кримінальну справу, мала продовження вже в суді. Суддя Інна Шелест повинна була швидко «розібратися» й винести обвинувальний вирок. Але те, що вона отримала у вигляді «кримінального провадження» було дуже грубим і недолугим фальсифікатом.

Прокурор просто домовився з експертом, що той напише висновок про тілесні ушкодження. І на цьому фальсифікатори від прокуратури Даниляк і Трифонов побудували всю справу. А до Єдиного реєстру жодного з документів не внесли. Хто той реєстр буде бачити, подумали прокурори й направили справу до суду. Звичайно, що таку фальсифікацію не можна було приймати, а слід відразу повернути прокурору, але ж Інна Миколаївна урочисто пообіцяла прокурорським виконати замовлення й тому, заплющивши очі, визнала відверту підробку за належні докази.

Так от, попередня публікація закінчувалася питанням, а що ж робила сторона захисту? Невже адвокат не вказав «справедливій» і «незалежній» судді на кричущі порушення чинного законодавства?

Відповіді на ці питання містяться в фіксаціях 2016–2017 рр., які нам удалося нарешті отримати. На жаль, перше установче засідання зафіксовано лише в аудіоваріанті. Але від цього воно не є менш цікавим, бо в результаті одного й іншого засідань суддя Шелест виносила ухвали! При цьому саме ті, про які їй підказував прокурор Трифонов. А захиснику – відмовляла. Показовим моментом є те, як суддя та прокурор почергово намагаються прочитати «професійно» зліплені докази обвинувачення. Це треба бачити! І тому не піднялася рука видалити комічну сцену з посередніми акторами…

Запитаєте, що означає словосполучення «належна фальсифікація», яке міститься в заголовку? Відповім: це значить, що будь-який фальсифікат від прокуратури для Інни Шелест є належними доказами, які ніяк не можна ставити під сумнів…

Навіть страшно собі уявити, що всі події упередженого судочинства, які відбувалося на засіданнях, могли б назавжди залишитися за товстими стінами Червонозаводського суду, але, завдяки фіксації, тепер кожен може почути й побачити, до чого довели судову та правоохоронну систему, численні даниляки, трифонови й шелести.

Приємного перегляду!

І нагадуємо, що це не остання ілюстрація печерного судочинства, яке сповідує суддя та голова Червонозаводського суду м. Харків Інна Шелест!..