Суддя, засудивший Дронова, хоче засудити і «Справедливий Суд»

Суддя, засудивший Дронова, хоче засудити і «Справедливий Суд»

Що це — юридична колізія чи мовна нісенітниця? І те й інше, взяте разом! А ще — тиранія «слуги закону» по відношенню до громадян і самого закону. Вони десятиліттями так працювали й звикли до цього. Тепер здатність вести судочинство згідно з законом у таких суддів відмерла назавжди. І все, що вони можуть, це ламати справи через коліно й ігнорувати законодавство прямо в залі суду.

Абсурд події кидається в очі, коли опустити всі прізвища й позбавитися персоналій. Суддя хоче засудити «Справедливий суд». А тепер спробуємо повернути і прізвища, й персоналії.

Але почнемо зі «Справедливого суду». Це проект Громадської організації «Антикорупційна рада», який займається тим, що захищає громадян від свавілля злочинних суддів і шляхом тривалих впливань на державні структури позбавляє останніх права носити мантії й виголошувати ухвали іменем України.

Згадуваний «слуга закону» — це суддя Апеляційного суду Харківської області Ярослав Чопенко. Він вважає, що «Справедливий суд» наніс моральний збиток його честі й гідності… А зараз увага! …тим, що в публікації на сайті процитував інформацію численних джерел про начебто існуюче кримінальне провадження проти Чопенка.

Щоб було більш зрозуміло, звернемося до аналогії. Скажімо ви прочитали на паркані «Гена — злочинець!» і сказали комусь, що це дійсно написано на паркані. А вас після цього звинувачують в зневазі Гени, його честі й гідності, хоча самого Гену ви ніколи не бачили й про його злочини поняття не маєте.

Ось так і Чопенко вирішив засудити не тих, хто вказав на кримінальне провадження проти нього, а «Справедливий суд», який лише зазначив, що така інформація існує. І подав скаргу до Червонозаводського суду на автора статті й організацію, якій належить сайт. Тепер зрозуміло, що привід більш, ніж надуманий.

Апеляція по Дронову


Апеляція по Дронову

Однак необхідна ще одна риса до образу пана Чопенка. Це саме той суддя, що не так давно розглядав справу Дронова, учасника аварії на Сумській, і залишив суто політичне рішення суду першої інстанції без змін. Тепер Дронов знаходиться під вартою, а «чесний суддя» Чопенко взявся за «Справедливий суд».

Хто відстоює суддю Чопенка?

Наступне питання: хто ж відстоює «чесну» й «незаплямовану» репутацію Чопенка в судіза його скаргою? І ось тут коло замикається, бо це є не хто інший, як пан Міньов. Це багатогранна людина! Він і власник фірми, яка отримує багатомільйонні замовлення від міської влади. Він і засновник адвокатської контори, працівники якої захищають усі оборудки кернесів-добкіних і їх найближчого оточення. Дружина ж пана Міньова за дивним збігом обставин працює помічницею іншого судді Апеляційного суду — не менш відомого Плетньова. Прізвища вражають! Перед ними тьмяніють усі закони Української держави, оскільки всім відомо, що вони й є законниками, принаймні в Харкові!

Ось така вийшла преамбула. А на те, що відбулося далі, не сподівалися ні Чопенко, ні Міньов, ні їхні господарі в міській адміністрації.

Суддя Чопенко проти Справедливого суду

Хто відстоює «Справедливий Суд»?

Під стіни Червонозаводського суду прийшли ті, кого «Справедливий суд» захищав і продовжує захищати від суддівської сваволі протягом всього часу існування. Прийшли депутати й представники громадськості. І виявилося, що зібралося там понад п’ятдесят чоловік! Для чого? Щоб захистити вже організацію, яка захищала їх. Щоб сказати, що ніякої честі й гідності у судді-позивача немає, то й нанести збиток абсолютно нічому. А отже, предмет позову повністю відсутній.

Громадьскість на захисті Справедливого Суду

Що в цій ситуації міг вчинити суддя Віктор Єжов, якому випало розглядати скаргу Чопенка й якого, таким чином, просто підставили? Лише одне — перенести розгляд справи. І чим далі, тим краще. Що він і зробив!

Тепер аж до 16 березня, тобто понад два місяці «честь» і «гідність» судді Чопенка будуть під великим питанням. Але ж нам відомо, в законників, що керують містом, усіх цих кернесів-добкіних-міньових-плетньових-чопенків, таких понять просто не існує. Там усе вимірюється в інших одиницях. Переважно грошових…

Засудити «Справедливий суд»?

comments powered by HyperComments
Ще записи про Єжов В. А., Чопенко Я. В.
Коллапс законности

Коллапс законности

Судья не может и не хочет судить другого судью, ибо и сам не уверен в своей присяге и не уверен в присяге своего «товарища».

21.03.2018
Суддя Чопенко

Суддя Апеляційного суду — непідсудна надлюдина

Будь-який суддя першої інстанції в Харківський області має ділові стосунки з апеляцією. Як судитись с таким суддею — їхати в інший регіон?

19.03.2018
Судья Чопенко против «Справедливого суда»

Справедливость восторжествует!

«Будь как все, не имей своего мнения» — говорит нам судейство. И если тебе есть, что сказать, твои шансы быть несправедливо засуженным увеличиваются в разы.

15.03.2018
Пикет перед окнами Червонозаводского суда

Продолжение трагикомедии…

История о том, как судья подал в суд на Справедливый Суд, а на суд так и не пришел… И что из этого вышло…

6.01.2018
Пикет перед окнами Червонозаводского суда

Битва в Червонозаводском суде не состоялась

5 января 2018 года неравнодушные харьковчане собрались перед окнами Червонозаводского суда на пикет. Что происходило и чем закончилось?

5.01.2018
Судья Ежов

Суддя Чопенко проти «СПРАВЕДЛИВОГО СУДУ»

Закон проти корпоративних інтересів! Чия шанька терезів перевісить у сліпої Феміди?

2.01.2018
Дело Алимпиева

Быть или не быть правосудию?

Многие из правонарушений со стороны военной прокуратуры очевидны даже для простого слушателя – не юриста. Почему же коллегия судей не захотела их увидеть?

26.12.2017
Судья Чопенко подал в суд на Справедливый Суд

Судді та «Справедливий Суд»: битва почалась…

Історія про те, як судя подав до суду на організацію «Справедливий Суд».

18.12.2017
Борьба с коррупцией в Украине

Борьба с коррупцией – шоу должно продолжаться?

Образцово-показательные антикорупционные органы для США и ЕС на самом деле «крышуют» корупцию, и похоже, работают на Россию.

9.12.2017
Судья Чопенко Ярослав

Комментарий эксперта к «Опровержению» судьи ХOAC Я. Чопенко на статью А. Абраменко

Судья в опровержении прямо признал, что он и его коллеги в ХОАС выносят решения без доказательной базы, а по сомнениям, либо подозрениям следователей.

6.10.2017
Незаконные аресты автомобилей в Харькове

Комбинация с «арестами автомобилей»… или неужто Янукович вернулся?

Из-за любой опечатки, неточности, огреха, потертости, трещины, старости документа и т.д., можно у любого гражданина изъять абсолютно законный автомобиль.

8.09.2017
Акция недоверия судье Сорока

Шулика сбежала… Сорока осталась!

Дело передано, будет уроком, Шулика сбежала – осталась Сорока.

20.02.2017
Прокурор кошмарит всех!

Ваше пугало не работает? Пригласите прокурора!

Горе тому, кто встанет на пути прокурора! История о том, как одна фамилия Кадыгроб может привести в панику и истерию весь состав районного суда.

11.02.2017
Що відповів Червонозаводський суд на акцію “недовіри”

Що відповів Червонозаводський суд на акцію «недовіри»?

15 грудня 2016 р. учасники проекту “Справедливий суд” виразили свою “недовіру” до двох суддів. 16 січня 2017 Червонозаводський суд нарешті відповив.

18.01.2017