«Справедливий Суд» вважає, що будь-який суд має бути справедливим!

Мітинг перед Жовтневим судом

Мітинг перед Жовтневим судом


25 червня в Жовтневому суді міста відбулося виголошення вироку в кримінальній справі колишнього заступника КП «Житлокомсервіс» Дмитра Мариніна.

Зала суду, де зачитували вирок, була заповнена вщент. Серед присутніх своїми кольоровими шарфами виділялися представники організації «Справедливий Суд».

Зала суду

Зала суду


Дмитра Мариніна звинувачували в розкраданні коштів підприємства в особливо великих розмірах. Судовий розгляд нарешті закінчився й прийшов час підвести підсумок.

Суддя Курило оголошує вирок

Суддя Володимир Курило оголошує вирок

Суддя Володимир Курило, на відміну від більшості харківських суддів, оголошував текст чітко й зрозуміло, використовуючи вимоги дикції. І це, не дивлячись на те, що тексту було досить багато й оголошення тривало біля півтори години. У результаті всі звинувачення, пред’явлені Дмитру Мариніну, було спростовано в зв’язку… з повною їх недоведеністю.

Дмитро Маринін та його адвокат

Дмитро Маринін зі своїм адвокатом

Добре, що ніхто з невинних не постраждав. Але думки кружляли навколо іншої теми й вперто не хотіли звертати з цього шляху. Це ж що виходить? Слідчі, які вели досудове розслідування, процесуальні керівники з прокуратури передали в суд справу без жодного доказу, який би свідчив, що злочин дійсно було скоєно? А на що вони розраховували???

За свою недолугу роботу ті й інші отримували й продовжують отримувати зарплати й премії. А замість хоч якогось результату, вони просто примусили суд певний час розглядати обвинувачення, розбиратися в кримінальному провадженні, яке не мало жодної перспективи!

Отже провадження було заведене й розслідувалося без будь-яких на те підстав. Як це можна розцінювати з точки зору фахівців у юриспруденції, мені невідомо, а для пересічної людини висновок однозначний: такі слідці й прокурори нам не потрібні!

Будемо вважати, що справедливість у даному конкретному судовому розгляді перемогла. Хоча, на нашу думку, будь-який суд в Україні має бути справедливим. А ось, що стосується досудового розслідування й процесуального керівництва прокуратури, — тут про справедливість і говорити не доводиться!

Будь-який суд має бути справедливим