Як виплити у «хвилі» перевірки лічильників газу

Харківміськгаз
Антикорупційна рада
Стаття 3 Конституції України.

Права і свободи людини та їх гарантії
визначають зміст і спрямованість діяльності держави.
Держава відповідає перед людиною за свою діяльність.
Утвердження і забезпечення прав і свобод людини
є головним обов’язком держави.

ВСТУП

Не можна напевно сказати, скільки часу у Харкові проходить «хвиля» заміни старих газових лічильників на нові під керівництвом ПАТ «Харківміськгаз». Проте під її «вплив» потрапило чимало харків’ян.

Слід відмітити, що «старі» газові лічильники, на думку, працівників ПАТ «Харківміськгаз», у більшості випадків, є непридатними та підлягають заміні. Саме цікаве, що така заміна відбувається, як правило, за рахунок споживача газу за результатами процедури експертизи лічильника газу за адресою: пр-т Гагаріна, 172а у приміщенні сервісного центру з ремонту та повірки газових лічильників ПАТ «Харківміськгаз», 1 поверх, каб. № 8.

У середньому заміна газового лічильника обійдеться споживачу газу у 2928 грн (1203 грн + 1500 грн +225 грн) + декілька місяців очікування + невідомо скільки нервів людини, у якої не має особистих «контактів» з працівниками ПАТ «Харківміськгаз».

Беззаперечно, є певна кількість споживачів газу, яким заміна газового лічильника обійшлася безкоштовно та дуже швидко.

Є і такі споживачі газу, в яких газовий лічильник пройшов повірку, проте вже минуло більш ніж два місяці, а він не встановлений на місце.

Навіть є такі, яким встановили новий газовий лічильник, АЛЕ прийшла квитанція з НЕПОМІРНИМ ШТРАФОМ.

Тема «Хвиля» заміни старих газових лічильників на нові під керівництвом ПАТ «Харківміськгаз» буде розкрита у декількох частинах, що містять посилання на чинне законодавство, порядок проведення експертизи лічильника газу, можливі варіанти порушень з боку працівників ПАТ «Харківміськгаз» та шляхи захисту порушених прав споживачів газу.

Інші статті про ПАТ «Харківміськгаз»