Позитивне ставлення Господарського суду Харківської області до звернень «Справедливого суду»

Слушание в кабинете судьи

Проведення судового засідання у приватному кабінеті судді Рильової В.В.

ГО «Антикорупційна рада» проект «Справедливий суд» вважає за потрібне відмітити позитивне ставлення Господарського суду Харківської області в особі керівника апарату О.В. Полякова до звернень нашої організації.

По-перше, 08.06.2018 була надіслана заява про прохання надати пояснення щодо порушення ч. 8 ст. 11 ЗУ «Про судоустрій та статус суддів», зокрема щодо проведення судового засідання 05.06.2018 р. о 12:30 по справі № 922/331/18 за позовом Акціонерної компанії «Харківобленерго» до Комунального підприємства «Харківводоканал» про стягнення 10 506 001,52 грн. у кабінеті № 232 судді Рильової В.В. Господарського суду Харківської області, а не у спеціально обладнаному для цього приміщенні суду – залі засідань, яке придатне для розміщення сторін та інших учасників судового процесу і дає змогу реалізовувати надані їм процесуальні права і виконувати процесуальні обов’язки.

Заява

Відповідь на вищезазначену заяву було надіслано 12.06.2018. На наш погляд, відповідь Господарського суду Харківської області є обґрунтованою та змістовною.

Відповідь Господарського суду

Відповідь Господарського суду

По-друге, не можна оминути увагою тай факт, що реакцією на наше звернення було вивішування на дверях кабінетів суддів «таблички»
а) з позначення, що кабінет судді одночасно є залою судових засідань із відповідним номером;
б) зазначенням прізвища та ініціалів помічника судді, секретаря судових засідань.

До звернення ГО АКР проект «Справедливий суд»

Суддя Рильова проводить засідання у своєму приватному кабінеті

Після звернення ГО АКР проект «Справедливий суд»

Зал судового засідання 232

Кабінет судді