Повернення в часи мракобісся

Хочу поділитися особистим. А саме власним і, скоріше, внутрішнім сприйняттям ситуації, яка трапилася…

Надіслав заяву до Обласної прокуратури, причому безпосередньо обласному прокурору. Повідомив про кричущі порушення законодавства та неспростовні докази фальсифікації провадження прокурором Павлом ТРИФОНОВИМ…

Звертався до прокурора, а відповідь отримав від заступника на прізвище ЛИМАР. Ну яку відповідь? Звичайну відписку!

І нагадало мені це злочинну прокуратуру часів Броніславовича, яка дозволяла собі найвищу ступінь наруги та знущання над законодавством України. Тоді мені такий собі ПУЗІКОВ, також прокурор, писав відписки та з глумом повідомляв: у вашій заяві немає жодної інформації щодо скоєння злочину! Це при тому, що там були вказані навіть статті Кримінального кодексу, під які потрапляли ті чи інші неправомірні дії посадовців…

Тоді писав ПУЗІКОВ, зараз – ЛИМАР! А в мене було стільки сподівань, що після Данильченкового свавілля прокуратура почне змінюватися на краще. Позбудеться корупціонерів і окозамилювачів… Бо що це, як не окозамилювання?!

Я ж написав: відкрийте ЄРДР і порівняйте кримінальне провадження з витягами з нього, переданими ТРИФОНОВИМ до суду. Ні, – говорить пан ЛИМАР, – ми не будемо цього робити. А то дійсно побачимо там порушення, і що далі? Карати ТРИФОНОВА за очевидний злочин? Так він же прокурор!..

А до ЛИМАРЯ в ЄРДР відмовлялася заглядати суддя ШЕЛЕСТ і говорила; ні, тут немає ніякого порушення. Потім суддя ДЕМЧИНА, її підлегла, стверджувала, що ми не надали достатніх підстав для відводу. Але до ЄРДР – ні! Ні в якому разі!

Ну не може ж такого бути, щоб справу там реєструвала ХОМА, а в провадженні реєстратором значиться КЛЮЧНИК! Не може бути, щоб ТРИФОНОВ п’ять років представляв обвинувачення в суді, а до ЄРДР так і не був внесений!..

Звичайно, що такого не повинно бути. Не повинно бути суддів, що при тотальній до них недовірі, мали б патологічне бажання будь-що винести обвинувальний вирок. Але ж ШЕЛЕСТ є! Вона існує! Її не можна назвати суддею, їй не можна довіряти керівництво судом, але вона керує й виносить ухвали іменем України. А ще вона приймає від прокурора неналежні фальсифіковані документи й говорить, що це повноцінні докази…

Але, якщо вже так трапилося, якщо те, чого не мало бути, сталося… ТРИФОНОВ фальсифікував справу, ШЕЛЕСТ йому всіляко допомагала. То ж чи не варто це, хоча б зараз, виправити й покарати фальсифікаторів і помагаїв?

А замість цього перший заступник керівника обласної прокуратури В. ЛИМАР пише про якийсь дисциплінарний проступок (!) і тупо робить вигляд, що нічого не трапилося, та пише відписки на кшталт школяра-двієчника: ні, то не ми, не знаємо, нічого не бачили… У нас тут усе нормально, а ви нічого не довели…

Згадалися слова колишнього генпрокурора РЯБОШАПКИ, сказані з трибуни Верховної Ради перед відставкою: «Двадцять вісім років прокуратура була джерелом власного збагачення для обраних… Ніколи раніше прокуратура не зазнавала такого очищення та оновлення…» РЯБОШАПКУ можна поважати хоча б за те, що в Харкові, сподіваюся назавжди, скасовано режим злочинного Броніславовича. А ось ЛИМАРЯ поважати немає за що. Залишається лише жалкувати, що професійний відписчик не потрапив під хвилю очищення та оновлення…

Сьогодні я написав ще одну заяву, особисто до прокурора, надіслав документи, що дають право вимагати відповіді саме від першої особи. Приклав фото екрану монітора з ЄРДР і паперовий витяг з того ж Єдиного реєстру.

Звіряйте, порівнюйте, пане прокуроре! І реагуйте нарешті! Слід визнати, що це – фальсифікація! А ТРИФОНОВ – фальсифікатор. А отже злочинець!..

І ще, Олександре Васильовичу, порадьте заступнику ЛИМАРЮ не підписувати такі листи. Для чого ганьбити прокуратуру? І повертати її в ганебні часи мракобісся, що вже ввійшли в новітню історію, як «доба Броніславовича»!..