Місце зустрічі машин та людей

Комп'ютерні курси для пенсіонерів

Комп’ютерні курси для пенсіонерів


Об’ява в газеті:
«Мати двох програмістів шукає когось непсихованого,
хто б навчив її користуватись комп’ютером».

Наш час диктує необхідність комп’ютерної грамотності, адже навіть для того, щоб спілкуватися з далекими родичами по Скайпу, потрібно знати, як підключатися до Інтернету і завантажувати програму.

Але навіть якщо у вас вдома є комп’ютер, це ще зовсім не означає, що є також той, хто навчить їм користуватися. Ні для кого не секрет: у дітей та онуків не завжди є час для цього, а вже тим більше терпіння.

Громадська організація «Антикорупційна рада» турбується про своїх активістів та однодумців. З допомогою Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки ми вирішили ліквідувати комп’ютерну безграмотність.

Ліквідація комп’ютерної безграмотністі

Ліквідація комп’ютерної безграмотністі

І сьогодні АКРовці зрілого (ну тобто пенсійного, чи близько того 🙂 ) віку можуть пізнати можливості чудо-техніки, якої ще не існувало в часи їхньої юності та активної професійної праці. Причому зробити це абсолютно безкоштовно.

Вже зараз кілька наших активістів поважного віку із задоволенням ходять на заняття, де терплячі і тактовні тренери-викладачі Юлія Сурова і Наталія Грачова приділяють увагу кожному слухачу.

Тренер Наталія Грачова

Тренер Наталія Грачова

Як проходить навчання

Проект адаптований під вік і можливості користувачів.

Завдання, якого дотримуються тренери-педагоги — навчити бажаючих користуватися комп’ютером та Інтернет-ресурсами. Безумовно, про програмування та встановлення програмного забезпечення мови поки не йде, але як працювати в Word, Excel, дивитися фільми, створювати папки і ефективно взаємодіяти з пошуком в Інтернеті, — дізнається і навчиться кожен.

В курсі заявлені такі безкоштовні комп’ютерні знання для пенсіонерів:

  • вміння використовувати офісні додатки;
  • пошук інформації в Інтернеті;
  • вміння здійснювати покупки в Інтернеті;
  • створення і використання електронної пошти;
  • налагодження та застосування Скайпу.
Пенсіонери отримують комп’ютерні знання

Пенсіонери отримують комп’ютерні знання

Освітній курс пропонується пройти в очній формі, перебуваючи в спеціальному класі, обладнаному потрібною технікою. Що стосується тривалості, безкоштовні комп’ютерні курси тривають не менше 10 годин. Але спочатку слід залишити заявку на участь в програмі, адже ще до початку навчальної програми викладачі формують групи, орієнтуючись на певну чисельність заявок.

В найближчій час планується проведення тренінгів по роботі з планшетами та смартфонами, які стали дуже популярні серед людей зрілого віку.

Як стати учасником програми для пенсіонерів

Є декілька способів:

Відвідати бібліотеку, что знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Кооперативна 13/2 (на карті).

Записатись за телефоном.

Старанна учениця

Старанна учениця