Київський суд обрав запобіжний захід Ользі Котовій

13 липня в Київському районному суді слідчий суддя Світлана Муратова розглядала клопотання про обрання запобіжного заходу для підозрюв13 липня в Київському районному суді слідчий суддя Світлана Муратова розглядала клопотання про обрання запобіжного заходу для підозрюваної у скоєні резонансної ДТП Ольги Котової.

6 липня біля 18 години в аварії на проспекті Незалежності під колесами позашляховика, яким керувала Котова (1960 р. н.), загинув 19-річний чемпіон України з мотокросу Андрій Безсонов. Він пересувався на велосипеді власною смугою, коли з грубим порушенням правил руху на неї виїхав важкий автомобіль і буквально зім’яв нічим не захищеного хлопця.

Уже тоді пригода була названа резонансною, тому в суді зібралася велика кількість представників ЗМІ, друзів і знайомих загиблого. Останні одягли чорні футболки з 37 номером і надписом «Bessonov».

Знайомі Андрія Безсонова

Слухання, призначене на 13 годину 45 хвилин довго не могло початися із-за відсутності обвинуваченої. Виявилося, що вона перебуває в автомобілі швидкої допомоги біля будівлі суду й скаржиться на дуже погане самопочуття.
Автомобіль швидкої допомоги біля будівлі суду

Після вмовлянь і наполягань Котова все ж прийшла до судової зали й розгляд справи з півторагодинною затримкою почався. Виявилося, що підозрювана в ДТП є дуже хворою людиною, котра, за її ж словами, пережила два інфаркти й знаходиться на порозі третього. Однак, коли вона лише зайшла до зали, то стала на коліна перед батьками й неповнолітньою сестрою загиблого Андрія Безсонова й просила вибачення.
Ольга Котова

Суд заслухав докази обвинувачення й захисту, після чого доля судової ухвали перейшла до рук Світлани Муратової. Чи не найвідомішою справою судді Муратової став запобіжний захід Олені Зайцевій після аварії на вулиці Сумській восени минулого року. Вона також стала героїнею кількох публікацій про надмірні статки її й чоловіка-прокурора Станіслава Муратова, якому в грудні підпалили власного «Лексуса».
Суддя Світлана Муратова

У вказаній справі суддя Муратова повністю підтримала клопотання слідчого й прокуратури — утримання Ольги Котової під вартою протягом 60 діб без права внесення застави. Так, вважає слідство, їм буде комфортніше розслідувати цю справу й довести її до логічного завершення…

Проект «Справедливий Суд» взяв цю справу під свій контроль і буде здійснювати його моніторинг.

Ольга Котова