Скособочений тризуб або контрасти харківської Феміди

Учасники «Справедливого Суду» поділилися своїми враженнями про харківську Феміду.

Феміда для себе – у палаці

Ось враження Олександра Копеліовича.

Гуртожиток студентів Юракадемії

Гуртожиток студентів Юракадемії

У пересічного харків’янина складається враження, що харківська Феміда досягла свого розквіту. Швидким темпом йде будівництво багатоповерхових споруд для Юридичної академії. Які тільки відгалуження юридичної науки до них не вселяються!Окрема Академія правових наук, приміщення факультету криміналістики, на вулиці Чайковського побудована величезна юридична бібліотека, розкішний Палац студентів, сучасний гуртожиток з фонтаном, спортивні приміщення.

Гуртожиток студентів Юракадемії всередині

Гуртожиток студентів Юракадемії всередині

Це вони все для себе, улюблених, намагаються створити умови. Ось і Господарський Апеляційний суд (арбітр для бізнесу) недавно зайняв фантастичний палац. Звідки таке багатство? Звичайно ж, від «верховенства права», одурманюють свідомість українців оракули злочинного «правосуддя». Правда, на цьому тлі можновладці якось забули про народ. Для наших громадян усе сходить нанівець. У цьому палаці для слухачів та громадських засідателів постійно не вистачає стільців! А районні суди розташовуються у непристосованих приміщеннях дитячих садочків…

Палац студентів

Палац студентів

Активісти Справедливого Суду вже не один раз побували в таких приміщеннях судів, про які можна сказати «Хоч Тризуб винось!»

Феміда для народу – у дитсадку

Ось враження координатора проекту Справедливий Суд Лариси Лядової.

приміщення зали у Дзержинському суді

Що це? Це  приміщення зали (?)…кабінету(?) засідань судді Цвіри Д.М. у Дзержинському суді. Коли я вперше у серпні під час очікування судді побачила ці скособочені символи держави – тризуб та прапор і зробила зауваження секретарю суду, вона мене просто проігнорувала, роблячи вигляд, що дуже ретельно щось там друкує на компі.

Скособочений тризуб

Коли я підійшла і стала поправляти тризуб, вона раптом прокинулася і несамовито заволала, що “це неповага до суду і вона викличе охорону!” Дружній сміх наших засідателів трохи остудив її надмірне службове завзяття. Бо, крім того, обідрані стіни та тріщини майже у всіх кутках, перегорілі лампочки, тіснява красномовно демонстрували “повагу” суддів до самих себе. І на черговому засіданні 20 жовтня ми знову побачили таку ж картину та просто зробили фото…

Потріскана стіна у Дзержинському суді

Тріснута стіна у Дзержинському суді

Стіна у приміщенні зали суду

Читайте також про ще один суд для «народу»: Пункт прийому макулатури чи судовий архів?