Апеляційний суд скасував ухвалу судді Спірідонова!

Апеляційний адміністративний суд м. Харкова виніс справедливе рішення

Апеляційний адміністративний суд м. Харкова виніс справедливе рішення

Автор: Игорь Черняк

14 червня 2017 в Харківському апеляційному адміністративному суді розглядалася скарга Галина Пугачева, матері зниклого без вісті під Іловайськом бійця “Донбасу” Павла Пугачова, на ухвалу суду першої інстанції. Ту саму ухвалу, якою суддя Спірідонов відмовився розглядати позов до в/ч 3027 Нацгвардії та передав справу до суду загальної юрисдикції.
Апеляційний суд задовольнив нашу скаргу в повному обсязі та скасував ухвалу судді Спірідонова!
Того самого судді, який в судовому засіданні говорив матері зниклого без вісті героя: “суд у Вас не питав чия Ви мати” та “всє вопроси к Порошенко”.
Після чого власне й виніс рішення, яке сьогодні було визнанно незаконним!!!
Хотів би подякувати бійцям Донбасу та Семен Семенченко, які сьогодні особисто приїхали підтримати Галину в судовому засіданні.
І так, сьогодні була одержана дуже важлива, хоча лише перша перемога)
А ми – продовжуємо боротися за те, щоб наша Держава належним чином ставилася до родини кожного Героя, до кожної матері, яка залишилася на самоті зі своїми проблемами!
Тож, друзі, будемо просити Вас про підтримку в судових засіданнях під час розгляду справи “по суті”!!!
P.S. Окреме вітання хочу передати тим, хто відбілюючи репутацію судді Спірідонова, розповідав про недолугість юристів позивача, слабку правову позицію та дії судді виключно в межах законодавства. Тепер виходить, що далеко “не в межах законодавства”, а зовсім навіть – навпаки!


Попередній матеріал на цю тему: Судья не ХОЧЕТ передавать дело в аппеляцию
Источник: Facebook Ігоря Черняка