Товариство діяльних та сильних активістів проводить найкорисніші вихідні

Тренінг Андрія Круп’яка

Громадська організація «Антикорупційна рада» приймала участь у тендері на надання послуг, що передбачають проведення навчання з стратегічного планування/оптимізації структури організації. Переможцем конкурсу на проведення тренінгу та надання консультацій зі стратегічного планування було визнано Андрія Круп’яка.

Тренінг Андрія Круп’яка

Андрій Круп’як – громадський діяч, тренер-фасилітатор з освіти дорослих в сфері громадянської освіти. Член 2 тренерських команд з числа відомих громадських організацій Польщі «EDIT Net» (м. Варшава) й України «Товариство Лева» (м. Львів). Була виконана грандіозна робота «backstage» та, як було заявлено, 24-25 лютого провели тренінг у Kharkiv Today.

Стратегічне планування

Стратегічне планування

Будь-яке планування – це бачення кінцевої мети і перелік шляхів, які приведуть до її досягнення. Планування діяльності нашої організації – це ще й можливість простежити й проаналізувати її успішність, вплив на зміни в окремих цільових аудиторіях чи в суспільстві загалом.

Для цього наш колектив проаналізував більш конкретніше та надав відповіді на наступні запитання:

  1. Для чого ми створені і для кого працюємо?
  2. Що ми хочемо робити і куди рухатися?
  3. Як і за допомогою яких ресурсів ми будемо це робити?

Потребувалось знайти відповіді на деякі запитання

SWOT-аналіз

Окрім чіткого розуміння місії, яка складає основу подальшого планування стратегії розвитку організації відповідно до обраних напрямків діяльності, ми працювали з методикою SWOT-аналізу.

Місія організації «Антикорупційна рада»

Участь у такому аналізі брали всі учасники тренінгу, адже у кожного своє бачення потенціалу та перспектив розвитку організації.
Участь у SWOT-аналізі

З огляду на сформовану місію та результати аналізу колектив організації поставив головні, пріоритетні цілі й конкретні завдання, які визначатимуть шлях, яким будемо рухатися далі.

Участь в аналізі

Всі учасники отримали матеріали для роздумів, які не закінчуються і враження не тьмяніють.

Матеріали для роздумів

План розроблено!

Був розроблений стратегічний та операційний план подальшого розвитку.

Розробка плану

Це якісний результат, представлений потужними рефлексіями, глибинними дискусіями, які стали ідеальним майданчиком для обговорення навіть діаметрально-протилежних поглядів.
Глибинна дискусія

Уся програма пройшла на найвищому рівні, очікування учасників виправдалися на 200%.

Очікування учасників виправдалися на 200%

Протягом тижня після навчання активісти проведуть зустрічі та поділяться своїми знаннями та досвідом з іншими членами організації та почнуть плідно працювати над втіленням своїх яскравих планів.
Активісти проведуть зустрічі та поділяться своїми знаннями та досвідом з іншими членами організацій

Дякуємо тренеру, який допоміг нам проаналізувати власну діяльність за час роботи в організації та отримати натхнення для реалізації нових проектів. А найголовніше, отримати інструменти, які зроблять нашу організацію гнучкою, цілісною та послідовною, що дозволить нам збільшити свої зони впливу та масштабувати її.
Дякуємо тренеру