Свавілля та беззаконня Червонозаводського суду: Відводи та самовідводи

Попереджаю завчасно: таких відеозаписів з цього суду та цієї справи буде безліч. Маємо ж ми хоч якось увічнити те, на кого працюють червонозаводські судді – на громадян, на своїх колег-суддів чи виконують замовлення прокуратури?

Тому, якщо у вас є подібні зйомки, долучайтеся! Країна має знати своїх «героїв»!

Ця ж компіляція здійснена зі слухань різних років, але однієї справи. Присвячена вона відводам та самовідводам максимально упередженого та абсолютно залежного судді, якій сторона захисту не те що недовіряє, вона переконана, що суддя виконує замовлення прокурорів-фальсифікаторів цієї справи.

При цьому суддю відвести ніяк неможливо! Її не турбує ні факт недовіри, ні відверті докази упередженості. Її не турбує етичний бік справи. Хоча про яку етику можна говорити, коли нею нехтуються законні норми?!

Бо ця суддя – голова суду. ІННА ШЕЛЕСТ. Всесильна богоподібна небожительниця, для якої не існує жодних перепон на шляху порушення чинного законодавства.

Свого часу укладачі Кримінально-процесуального кодексу України передбачили ситуації, коли суддя чимось не влаштовує інших учасників судового провадження. І тоді такого суддю можна відвести. Навіть прописана відповідна процедура.

Єдине, чого не передбачили укладачі кодексу, це – існування в Україні Червонозаводського суду з його головою Інною Шелест. Якби їм було це відомо, то до статті 75 КПК вони ввели б ще один пункт про виключення судді з кримінального процесу. Приміром так: «якщо суд Червонозаводський, а суддя – голова суду Інна Шелест…» І далі за текстом.

На жаль, зараз відвести її й таких, як вона, суддів неможливо. Бо відвід, заявлений голові суду, ніхто з її підлеглих ні за яких обставин не задовольнить. Навіть коли будуть наявні та доведені всі існуючі пункти статті 75! Включаючи ту гіпотетичну, яка була наведена вище!

Тому що Інна Шелест – споконвічна суддя й ніким незмінна голова суду! Усі її злочини безлімітно скасовані, а всі гріхи – індульгентно відпущені!..

Не вірите? Дивіться самі!..