Суддя Чопенко проти «СПРАВЕДЛИВОГО СУДУ»

Автор: Олександр Кухаренко

Судья Чопенко против Справедливого Суда

Діяльність Громадської організації «АНТИКОРУПЦІЙНА РАДА» й проекту «СПРАВЕДЛИВИЙ СУД» не залишає байдужими ні тих, кого ми захищаємо, ні представників судової гілки влади, що роками й десятиліттями звикли працювати неконтрольовано.

І ось контроль з боку громадськості спонукав суддю Апеляційного суду Харківської області Ярослава Чопенка не лише відстоювати своє «чесне» ім’я, а й спробувати довести нашу некомпетентність.

Привід явно надуманий, оскільки свого часу на сайті «СПРАВЕДЛИВОГО СУДУ», із посиланням на офіційні джерела, було розміщено інформацію про внесення в ЄРДР відомості про правопорушення Чопенка (Читайте статтю: Комментарий эксперта к «Опровержению» судьи ХOAC Я. Чопенко на статью А. Абраменко). Суддя не погодився з таким формулюванням і вирішив адресувати позов до нас, а не до тих численних ЗМІ, що оприлюднювали дану інформацію.

На що сподівається Чопенко, за допомогою чого хоче зґвалтувати судочинство, переламати через коліно рішення суду? Виявляється, що у його колеги — відомого в місті судді Плетньова — є помічниця, а її чоловік має спільний з мером бізнес, що повністю поріс корупційними зв’язками. Ось цей адмінресурс, на думку Чопенка, має повернути йому «чесне» ім’я…

Наступний етап сюжету пов’язаний з іншою суддею — Вікторією Сорокою, яка в Червонозаводському суді мала розглядати позов Чопенка до ГО. Це саме та суддя, яку «СПРАВЕДЛИВИЙ СУД» вважає такою, що не має права бути суддею й усіляко намагається позбавити її суддівської мантії. До честі Сороки зауважимо, що вона відмовилася розглядати цей позов.

Він дістався іншому судді Віктору Єжову, який, працюючи в Харкові, встиг заявити про себе, як про справедливого й неупередженого суддю. Але ж, з одного боку інтереси судді вищої інстанції, а з іншого — Громадської організації «СПРАВЕДЛИВИЙ СУД».

Інтрига цієї справи перевершує фінали Ліги чемпіонів і Кубка Стенлі, оскільки має тримати в напруженні до самого винесення ухвали. Тому запрошуємо всіх, хто бажає 5 січня о 14 годині в Червонозаводський районний суд.

Суддя Чопенко проти «СПРАВЕДЛИВОГО СУДУ»!

Закон проти корпоративних інтересів!

Чия шанька терезів перевісить у сліпої Феміди?

Приходьте, не пошкодуєте!

comments powered by HyperComments
Ще записи про Єжов В. А., Чопенко Я. В.
Коллапс законности

Коллапс законности

Судья не может и не хочет судить другого судью, ибо и сам не уверен в своей присяге и не уверен в присяге своего «товарища».

21.03.2018
Суддя Чопенко

Суддя Апеляційного суду — непідсудна надлюдина

Будь-який суддя першої інстанції в Харківський області має ділові стосунки з апеляцією. Як судитись с таким суддею — їхати в інший регіон?

19.03.2018
Судья Чопенко против «Справедливого суда»

Справедливость восторжествует!

«Будь как все, не имей своего мнения» — говорит нам судейство. И если тебе есть, что сказать, твои шансы быть несправедливо засуженным увеличиваются в разы.

15.03.2018

Суддя, засудивший Дронова, хоче засудити і «Справедливий Суд»

Суддя Чопенко недавно розглядав справу Дронова, учасника аварії на Сумській, і залишив рішення суду першої інстанції без змін. Тепер Дронов під вартою, а суддя взявся за «Справедливий суд».

8.01.2018
Пикет перед окнами Червонозаводского суда

Продолжение трагикомедии…

История о том, как судья подал в суд на Справедливый Суд, а на суд так и не пришел… И что из этого вышло…

6.01.2018
Пикет перед окнами Червонозаводского суда

Битва в Червонозаводском суде не состоялась

5 января 2018 года неравнодушные харьковчане собрались перед окнами Червонозаводского суда на пикет. Что происходило и чем закончилось?

5.01.2018
Дело Алимпиева

Быть или не быть правосудию?

Многие из правонарушений со стороны военной прокуратуры очевидны даже для простого слушателя – не юриста. Почему же коллегия судей не захотела их увидеть?

26.12.2017
Судья Чопенко подал в суд на Справедливый Суд

Судді та «Справедливий Суд»: битва почалась…

Історія про те, як судя подав до суду на організацію «Справедливий Суд».

18.12.2017
Борьба с коррупцией в Украине

Борьба с коррупцией – шоу должно продолжаться?

Образцово-показательные антикорупционные органы для США и ЕС на самом деле «крышуют» корупцию, и похоже, работают на Россию.

9.12.2017
Судья Чопенко Ярослав

Комментарий эксперта к «Опровержению» судьи ХOAC Я. Чопенко на статью А. Абраменко

Судья в опровержении прямо признал, что он и его коллеги в ХОАС выносят решения без доказательной базы, а по сомнениям, либо подозрениям следователей.

6.10.2017
Незаконные аресты автомобилей в Харькове

Комбинация с «арестами автомобилей»… или неужто Янукович вернулся?

Из-за любой опечатки, неточности, огреха, потертости, трещины, старости документа и т.д., можно у любого гражданина изъять абсолютно законный автомобиль.

8.09.2017
Акция недоверия судье Сорока

Шулика сбежала… Сорока осталась!

Дело передано, будет уроком, Шулика сбежала – осталась Сорока.

20.02.2017
Прокурор кошмарит всех!

Ваше пугало не работает? Пригласите прокурора!

Горе тому, кто встанет на пути прокурора! История о том, как одна фамилия Кадыгроб может привести в панику и истерию весь состав районного суда.

11.02.2017
Що відповів Червонозаводський суд на акцію “недовіри”

Що відповів Червонозаводський суд на акцію «недовіри»?

15 грудня 2016 р. учасники проекту “Справедливий суд” виразили свою “недовіру” до двох суддів. 16 січня 2017 Червонозаводський суд нарешті відповив.

18.01.2017