Суддя Чопенко проти «СПРАВЕДЛИВОГО СУДУ»

Автор: Олександр Кухаренко

Судья Чопенко против Справедливого Суда

Діяльність Громадської організації «АНТИКОРУПЦІЙНА РАДА» й проекту «СПРАВЕДЛИВИЙ СУД» не залишає байдужими ні тих, кого ми захищаємо, ні представників судової гілки влади, що роками й десятиліттями звикли працювати неконтрольовано.

І ось контроль з боку громадськості спонукав суддю Апеляційного суду Харківської області Ярослава Чопенка не лише відстоювати своє «чесне» ім’я, а й спробувати довести нашу некомпетентність.

Привід явно надуманий, оскільки свого часу на сайті «СПРАВЕДЛИВОГО СУДУ», із посиланням на офіційні джерела, було розміщено інформацію про внесення в ЄРДР відомості про правопорушення Чопенка (Читайте статтю: Комментарий эксперта к «Опровержению» судьи ХOAC Я. Чопенко на статью А. Абраменко). Суддя не погодився з таким формулюванням і вирішив адресувати позов до нас, а не до тих численних ЗМІ, що оприлюднювали дану інформацію.

На що сподівається Чопенко, за допомогою чого хоче зґвалтувати судочинство, переламати через коліно рішення суду? Виявляється, що у його колеги — відомого в місті судді Плетньова — є помічниця, а її чоловік має спільний з мером бізнес, що повністю поріс корупційними зв’язками. Ось цей адмінресурс, на думку Чопенка, має повернути йому «чесне» ім’я…

Наступний етап сюжету пов’язаний з іншою суддею — Вікторією Сорокою, яка в Червонозаводському суді мала розглядати позов Чопенка до ГО. Це саме та суддя, яку «СПРАВЕДЛИВИЙ СУД» вважає такою, що не має права бути суддею й усіляко намагається позбавити її суддівської мантії. До честі Сороки зауважимо, що вона відмовилася розглядати цей позов.

Він дістався іншому судді Віктору Єжову, який, працюючи в Харкові, встиг заявити про себе, як про справедливого й неупередженого суддю. Але ж, з одного боку інтереси судді вищої інстанції, а з іншого — Громадської організації «СПРАВЕДЛИВИЙ СУД».

Інтрига цієї справи перевершує фінали Ліги чемпіонів і Кубка Стенлі, оскільки має тримати в напруженні до самого винесення ухвали. Тому запрошуємо всіх, хто бажає 5 січня о 14 годині в Червонозаводський районний суд.

Суддя Чопенко проти «СПРАВЕДЛИВОГО СУДУ»!

Закон проти корпоративних інтересів!

Чия шанька терезів перевісить у сліпої Феміди?

Приходьте, не пошкодуєте!