«Справедливий суд» дослідить діяльність суддів, яка викликає питання в громадян

До проєкту «Справедливий суд», який належить до Громадської організації «Антикорупційна рада», з власними проблемами часто звертаються громадяни. І вони переконані, що суди наші виявляються не такими вже й справедливими, що в них подекуди є місце, в тому числі, корупції.

Звичайно, ми не можемо довіряти словам, не підкріпленим беззаперечними доказами. Але й до громадян з їхніми проблемами не можна залишатися байдужими. І в такому випадку вихід існує лише один: досліджувати й аналізувати конкретну справу, моніторити діяльність суду чи окремого судді.

Беззаперечним лідером звернень громадян до проєкту «Справедливий суд» за останні кілька місяців стала суддя Київського районного суду Наталя Вікторівна Єфіменко. Тому учасниками проєкту було прийняте рішення уважно вивчити діяльність цієї представниці правосуддя та переконатися, що справи громадян, які звернулися до нас, розглянуті нею справедливо й неупереджено.

Чому ж уже зараз ми не можемо розповісти про людей і їхні проблеми? Та тому, що справи знаходяться в суді, й нас можуть звинуватити в тому, що активісти намагаються незаконно впливати на судові рішення.

Але, коли ухвали будуть винесені, тоді ніщо не зашкодить нам детально розповісти ні про найрезонансніші, на нашу думку, провадження, ні про наші враження від розгляду цих справ, діяльність судді й суду.

Якщо у Вас, шановні читачі, є можливість і бажання поділитися власними враженнями чи відвідати судові засідання, звертайтеся до проєкту «Справедливий суд».

І пам’ятайте: влада в Україні належить народу! Судова влада – також! Це всім нам гарантовано Конституцією!