СПРАВА про ПРОКУРОРА (Частина друга)

Фотокомікс «СПРАВА про ПРОКУРОРА» продовжується, оскільки продовжується сама справа. Державні органи та посадовці, які їх очолюють, уперто не бажають реагувати на очевидні докази злочинної діяльності тих, хто фальсифікував справу – прокурори Олексій ДАНИЛЯК, Павло ТРИФОНОВ, Денис КОВАЛЬОВ, експерт Олександр ДАНИЛЬЧЕНКО, та тих, хто, зловживаючи службовими повноваженнями, надав фальшивці статусу повноцінного кримінального провадження – судді Червонозаводського районного суду м. Харків Ірина ТЕСЛІКОВА, Тетяна ЯНЦОВСЬКА, Тетяна ДЕМЧИНА, які за суттю своєю є членами організованого злочинного угрупування, створеного й керованого головою суду Інною ШЕЛЕСТ.

Що надає право все це стверджувати? Шостий рік глуму над конституційними правами громадянина та чинним законодавством України. Маса порушень, а отже злочинів посадовців, на які вони свідомо йшли під час досудового слідства та розгляду в суді.

Не буде помилкою визнати, що весь цей час відбувався фарс, головним завданням якого було звинуватити людину в злочині за відсутності самого злочину. Так у нас працює прокуратура, експертиза, суд.

А як це відбувалося в деталях – дивіться далі!..

(Далі буде)