СПРАВА про ПРОКУРОРА

Фотокомікс «СПРАВА про ПРОКУРОРА» задумувався не лише як нова форма донесення інформації, а й можливість легко, невимушено, з гумором розповісти про рівень свавілля й корупції в суді, прокуратурі, поліції.

Усі зображення, з яких утворено комікс, з’являлися розрізнено через певний проміжок часу, починаючи з 20 березня. Продовжують з’являтися зараз. Будуть з’являтися й надалі. І лише зараз виникла можливість об’єднати їх у єдиний твір. Правда, ще не завершений, оскільки провадження знаходиться в суді, свавілля продовжується, злочинність судді ШЕЛЕСТ і прокурора ТРИФОНОВА досягає граничної межі, а прокуратура, ДБР, Вища рада правосуддя з усіх сил не бажають помічати цих злочинів…

Тому увазі шанованих мною читачів надається лише частина перша фотокоміксу за реальними подіями, що має назву «СПРАВА про ПРОКУРОРА». Але буде й друга. І, сподіваюся, третя й четверта. Оскільки колись же повинне припинитися цілковите й зухвале ігнорування чинного законодавства в суді й прокуратурі. А ті хто це робить – понести заслужене покарання.

Я вважаю саме так!

А ви?..

(Далі буде)