Про субсідії

Валентина Дышко
ОСТАННІМ ЧАСОМ РОЗПОВСЮДЖУЮТЬСЯ, НІЧИМ НЕ ПІДТВЕРДЖЕНІ, СЛУХИ ПРО ТЕ, ЩО ГРОМАДЯНИ ЯКІ ОТРИМУВАЛИ СУБСИДІЇ У МАЙБУТНЬОМУ МОЖУТЬ ВТРАТИТИ КВАРТИРУ АБО ПОВЕРНУТИ ЇЇ ДЕРЖАВІ ПРИ ОФОРМЛЕННІ СПАДЩИНИ. ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «АНТИКОРУПЦІЙНА РАДА» (АКР) СТВОРЮЄ СОЦІАЛЬНУ СЛУЖБУ ДЛЯ ДОПОМОГИ НАСЕЛЕННЮ У ВИРІШЕННІ ПИТАНЬ ПОВ’ЯЗАНИХ З НАСЛІДКАМИ ОТРИМАННЯ СУБСИДІЙ.
ЯКЩО ВАМ ВІДОМІ ТАКІ ФАКТИ ПРОСИМО ПОВІДОМЛЯТИ ЗА ТЕЛЕФОНОМ: 0935060496 АБО ЗВЕРТАТИСЯ ОСОБИСТО ЗА АДРЕСОЮ: м. ХАРКІВ ВУЛ. ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ 123, К.15.
Чи впливає на право на призначення субсидії отримання спадщини або у подарунок за договором дарування?
Пунктом 5 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848, із змінами та доповненнями (далі – Положення), передбачено що субсидія не призначається, якщо будь-хто із зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (осіб, які фактично проживають), протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням субсидії здійснив купівлю майна або оплатив послуги (одноразово) на суму, яка на дату купівлі (оплати) перевищує 50 тис. грн. Інші обмеження щодо майнового стану (наявність у власності двох житлових приміщень, двох автомобілів тощо), які діяли до 1 травня 2015 року, скасовано постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2015 № 106. Крім того, вартість майна, отриманого у спадщину або у подарунок не включається до сукупного доходу сім’ї при призначенні субсидії і не впливає на право на отримання субсидії.

comments powered by HyperComments