Пономаренко В. Н.

Жалоба гражданки Шевченко

Гражданка Шевченко Надежда Викторовна имеет жалобу на данного адвоката города Харькова, оказывающего бесплатную правовую помощь.
Она обвиняет адвоката в:


1) в предоставлении ей неправдивой информации и введение ее в заблуждение;

2) попытка адвокатом Пономаренко В. Н. ее оклеветать, предоставляя о ней недостоверные сведения;

3) в недоверии и невозможности честно отстаивать ее права и интересы в уголовном производстве и другое

Жалоба на адвоката Пономаренко В, Н.

Страница 1


Жалоба на адвоката Пономаренко В. Н.

Страница 2

Жалоба на адвоката Пономаренко В. Н.

Страница 3


Жалоба на адвоката Пономаренко В. Н.

Страница 4


Жалоба на адвоката Пономаренко В. Н.

Страница 5

А люди кажуть...

Суханова Іннеста Анатоліівна
28.08.2017

Не знаю ні Пономаренко В.Н., ні Шевченко Н.В.. Але.

Вважаю, що цієї скарги би не було, якби Пономаренко В.Н. поводився достойно, не зловживаючи своїм правовим положенням та своєю посадою. А навпаки, якби він поводився як чесна людина, то Надія Шевченко як мінімум не мала на нього скарг, а як максимум – подякувала би йому публічно, і рекомендувала іншим звертатися саме до нього. Бо саме так зазвичай прості та психічно нормальні люди і реагують: успішно чи неуспішно закінчилася їхня справа – вони саме те і розказують іншим, діляться з оточуючими своїми невдачами чи успіхами. Так влаштована людина, що вона потребує ділитися з оточуючими своїми переживаннями: горе в неї чи радість – її розпирає від емоцій, незалежно від того, балакуча вона чи мовчазна: однаково рано чи пізно її принаймні один раз, але прорве. Тому я апріорі на боці Шевченко Надії. І бажаю їй успіху та перемоги.

Ну, а таких адвокатів треба в три шиї гнати з посади, як мінімум. Не хочеш працювати чесно, любиш хабарі брати більше, аніж захищати постраждалих – то звільни місце для тих, хто любить людей і любить свою роботу.

Це моя особиста думка.